Lily♥️

Моя колекція «рожевих ароматів»

Моя колекція «рожевих ароматів»
Моя колекція «рожевих ароматів»

Це маленька частинка моєї колекції люксу. А ще дечого дуже давно немає вже в мене, але які я добре пам'ятаю, обов'язково напишу!

Чому я зібрала сьогодні саме ці аромати разом, тому шо вони максимально в одному напрямку, ніжної солодкої романтичної жіночності. Усі волночас і квіткові і фруктові і гурманські для мене.

1. Nina Ricci Rose Extase( Туалетна вода)

Основні акорди:Ванільний, Пудровий, Трояндовий, Солодкий, Фруктовий, Мускусний

Нота Серця: Малина, Троянда ( на собі найбільше відчуваю припудрену малинову помаду)

Детальніше розповідаю тут: https://club.makeup.com.ua/post/5604/

2.Prada Candy Florale Prada ( парфумована вода)

Основні акорди: Лімончелло, Мед, Карамель, Мускус і Бензоїн.

Нота серця: Півонія ( на собі найбільше відчуваю лімончелло з піоном в карамелі)

Детальніше розповідаю тут: https://club.makeup.com.ua/post/4813/

3. Guerlein La Petite Robe Noire Couture (парфумована вода)

Основні ноти: бергамот, малина, боби тонка, ветивер, дубовий мох, пачулі

Нота серця: троянда ( на собі я відчуваю шипрову малинку і боби тонка, троянди майже не чую)

Серед усієї "моєї рожевої компанії", цей аромат найбільш вечірній, грайливий. А з усієї колекції платтячок, цей фланкер мені найбільше був довподоби. І тут доречі вишневої кісточки немає. І мабуть, все таки дійсно Guerlain зробив "вишню і вишневу кісточкою такою популярною", ще до Tom Ford.

4. Lanvin Rumeur 2 ( Парфумована вода)

Основні ноти: бергамот, лимон,апельсин, грейпфрут, груша,зелені ноти, мускус, амбра, пачулі

Ноти серця: конвалія, троянда, жимолость, жасмин, магнолія

Що хочу сказати, якщо подивитися піраміду, то ого ого , який склад! Але на ділі аромат такий ніжний, романтичний, досить повсякденний, шлейф помірний! Мінус досить низька стійкість3-4 години (але це Lanvin, чекати більшого не варто)

Моя колекція «рожевих ароматів»

А мій перший повнорозмірний аромат,який я придбала – це був Paco Rabanne Black XS. Досі пам'ятаю ці гурманські ноти шоколаду з малиною. Стильний і сексі аромат і сьогодні! ( Скажу по правді спочатку мені сподобався аромат чоловіча версія, і тоді звернула увагу на жіночий).

Основні ноти: рожевий перець, Павлина, Тамаринд, ваніль, Пачулі, дерево масойя

Ноти серця: Какао, троянда, чорна фіалка

На собі я найбільше відчувала шоколадну малинку з перцем.. гарний аромат. Не був шлейфовий, але дуже стійкий і компліментарний.