Кузя Ю-а

#smilemakeupclub

#smilemakeupclub

Аа, досі соромно!

Дуже дуже давно, я вчилась на перукаря! І ніби з жіночими перевтіленнями у мене було все круто, а от з чоловічими - печаль! Ну от не набивалась рука.

І нам періодично підкидали жертв моделей, у вигляді нестрижених мужчин! І, мама мія, один бідолага попав саме до мене. Мужчино, була б можливість, я б і зараз, через купу років, вибачилась би перед вами!

Загалом, мала бути (підкреслю, що вона планувалась) красива модельна стрижка з плавним переходом. Напевно, в той момент, коли в моїх руках включилась машинка для стрижки, в мене щось вселилось.. загалом, машинка гульнула так конкретно… настільки конткретно, що в чоловіка лишилась доріжка лисого простору… ну мультик, хто пам‘ятає, «гей арнольд» - тихо відпочиває. Звісно, деякий час він цього не бачив. Ну але коли прийшлось вийти лисим з салону…. Інакше б воно не вирівнялось, він згадав і про млинці, і про інші слова)) І смішно, і грішно)) зато безкоштовно)))

Фото додам просто своє загадкове, адже фото залисин з простору інтернету навряд чи когось потішить 😂