#smilemakeupclub Ох, уже цей підлітковий вік, або два мої найяскравіші б'юті-фейли

#smilemakeupclub Ох, уже цей підлітковий вік, або два мої найяскравіші б'юті-фейли

Всім привіт! Раз ви зайшли сюди, отже прагнете трохи повеселитися. Що ж сподіваюся, я вас не розчарую. Думаю, підліткові роки всім нам далися нелегко, і всі ми робили те, за що досі соромно. Мої б'юті-експерименти почалися після вступу до університету, адже хотілося мати просто супер-мега-крутий вигляд (думаю, це теж усім знайомо). І я твердо вирішила, що 1 вересня маю явитися з колорованим волоссям. До того я його ніколи не фарбувала, а йти в салон дуже не хотілося (ще не загоїлися душевна рана від "професійної" зачіски на випускний, коли "майстер" мені так туго затягнула волосся, що я прямо відчула себе дівчинкою з того анекдота, яка не могла заплющити очі). Природний колір у мене русявий, тож я, не довго думаючи, купила смоляну чорнючу і рудо-червону "вирвиоко" Палет і напланувала, що в мене будуть такі контрастні пасма. Фарбувати доручила мамі. Яка теж досвіду у фарбуванні не мала. Весь процес почали ввечері. Аж тут у нас вимкнули електрику 🤦. Мені стало трохи стрьомно, а мама така: "та не нервуй, я навпомацки дороблю, все ок". Все ок, казала вона. Буде норм, казала вона. Ага. На ранок, коли я нарешті змогла роздивитися своє волосся, я побачила величезну круглу чорну пляму прямісінько на голові, посередині. Причому ляпнуло добротно, тож пляму було видно, хоч би як я її намагалася прикрити волоссям, роблячи боковий проділ що з одного, що з іншого боку. І це 1 вересня, 1 курс. Ну, нічого не вдієш, так і пішла. І ходила, поки не відросло. Це вже потім, коли ближче роззнайомилася з одногрупниками, виявилося, що вони (майже всі не кияни) з захватом дивилися на мене як на гіпер модну ексцентричну столичну штучку 😁. Що ж, отак несподівано, але я все-таки справила незабутнє враження.
Друга моя історія - це теж волосся і теж тінейджерський вік. Клемануло мене, значить, на все "натуральне" - маски для обличчя з меду, протирання кубиками фруктового льоду, сире яйце на волосся замість бальзаму. Не крутіть пальцем коло скроні, сподіваюся, я не одна така була. Аж тут не знайшлося зайвого сирого яйця після миття голови. Але хіба це проблема? Он скільки добра у холодильнику. Недовго думаючи, я взяла молоко й ополоснула волосся ним. Ну, і, ясна річ, водою вже потім не змивала, бо як же це, всі корисності змити, який сенс тоді взагалі був би у вилитій склянці молока. Висушила так. Волосся, звісно, стало тьмяним і липкуватим, ніби немитим. А в мене іспит, треба бігти в універ, часу перемивати нема. Ну, гаразд, зібрала його у пучечок і побігла. А надворі літо, спека неймовірна. Емммм, чи варто пояснювати, що відбувається з молочними продуктами на сонці у спеку… Може, колись у когось у машині розливалося молоко чи йогурт? Так от, воно дуже швидко починає смердіти відбірною блювотиною, і навіть після миття салону автомобіля цього запаху неможливо позбутися. Те саме сталося і з моїм волоссям. Я вилила на голову пів флакону парфумів, але це не дуже допомогло 🤦. Сморід зник тільки через два миття голови. Фу, досі соромно за себе 🤦
Висновок: ми не їмо доглядову косметику, тож не варто мастити на себе їжу 🤪
Дякую всім за увагу! Будьте завжди гарними в впевненими у собі! 😘