Винник Катерина

Природа не наділила вас виразними бровами? Виправляємо це разом!

Природа не наділила вас виразними бровами? Виправляємо це разом!

Найперше та найпростіше - олівець.

зараз у мене Giorgio Armani Smooth Silk Brow Pencil Eyes to kill у кольорі 1.

В міру м'який. Тримається нормально. точиться - відмінно. має щіточку.

Природа не наділила вас виразними бровами? Виправляємо це разом!
Природа не наділила вас виразними бровами? Виправляємо це разом!

Досить цікавий продукт. назва говорить сама за себе. Це і тальковий і кремовий продукт водночас. Коли щіточку витягуєш з тюбику, з неї трохи тальку (пудри) може осипатися. Але при нанесені на брови виходить м'яка і жирна лінія, ніби кремовими тінями намальована))

в мене колір 07 - chestnut

здається, він трохи затемний мені. Але оскільки це був презент до покупки - дарованому коню у рота не заглядають ))))

дуже пігментований.

тушується для мене складно.

тримається довго.

Особливість набору - в ньому є все необхідне: пігментовані тіні, віск, щіточка, пінцет і дзеркало (яке я не помічала перші місяці три😅)

Щоб не тягати у поїздки зайвого - достатньо взяти цей набір.

Зафіксовані воском твін тримаються краще. Без фіксації - трохи колір втрачається впродовж дня. Віск не дає "мертвої фіксації", але я цього ніколи не прагнула. Мене набір влаштовує на всі 100%.

у порівнянні з іншими засобами я більше люблю користуватись цим набором.

в мене палетка "soft brown", користуюсь темнішим кольором.

Отже, кожен з продуктів заслуговує на увагу. кожен по своєму гарний. Олівець легкий у користуванні, пудра - стійка, тіні - універсальні.

на руці зверху олівець (розтушований і лінія) , далі пудра (розтушована та лінія як наноситься); тіні (світлий та темний відтінки, нанесені пензлем).

колаж: зліва зверху брова без засобів; справа - пудра; знизу зліва тіні, справа - олівець.

при теплому кімнатному освітленні.