Pilirina 💛💙

Chanel Allure Sensuelle. Вас помітять, навіть коли ви вже далеко.

Chanel Allure Sensuelle. Вас помітять, навіть коли ви вже далеко.

Вперше я придбала заповітний флакончик 10 років тому. В об'ємі 35 мл. З тих пір я з ним назавжди.

Аромат справжньої спокуси. Він тонкий, чарівний, обволікаючий, п'янкий. Це точно не аромат для сукні в горошок літнього дня. Аромат для дорогої білизни, шикарної сукні чи туфель на підборах. Для впевненої в собі жінки, яка не соромиться своєї сексуальності, яка просто спокушає. Не скажу, що я настільки спркуслива. Ні, я можу напахтитися ним в АТБ і діти будуть питать у мам, що так пахне від тьоті.

Типові шанелевські почувлі, трохи підвально, трохи ретро, ​​але це так красиво. Аромат м'який, з гостринкою перцю. На своій холодній шкірі в основі чую спеції. Жодної троянди, лаванди, ванілі. У цьому, напевно, і є досконалість композиції, коли вона не розкладається на ноти, а звучить цілісно. Шлейф шикарний.

Chanel Allure Sensuelle. Вас помітять, навіть коли ви вже далеко.

За ціною Chanel Allure Sensuelle достатньо дорогий, але витрачається дуже повільно, так як через свою стійкість, його потрібно дуже мало. Після вашого візиту, приміщення довго говоритиме про те, що в ньому побувала ви - володарка шиарного Chanel Allure Sensuelle. Ви ніколи не загубитеся на фоні інших з цим ароматом. Це - класика, яка випереджає сучасність.

Він прекрасний будь-якої пори року. Відчувається м'яка ваніль, легка пудровість, важкий розкішний схід.

Allure Sensuelle Chanel - мій найубленіший парфюм уже більше 10 років. Купила у новій концентраціі - не такий, як раніше - п'янкий, але шлейфовий і компліментарий аромат. До речі, тв і пв дуже схожі за звучанням та композицією.

Розкішний. У мене все.