inspirit_inspires

#smilemakeupclub Чи як за макіяж до мене придерлася поліція...

#smilemakeupclub Чи як за макіяж до мене придерлася поліція...

Справа була тоді, коли я тільки починала займатися креативним макіяжем і мені ще багато чого треба було навчитися. Самовпевненість і дитинство грали десь нижче куприка, а в душі свербіло зробити щось "вау" 🤩

Купила тоді свою першу баночку білого аквагриму (активується при додаванні води). Зробила свотчі вдома – все вогонь, білий сніжний колір, як я й хотіла. Але до висихання я не почекала, що було фатальною помилкою...

Ми з моєю вірною подругою виїхали в ліс, була зима, лежав скрізь сніжок. Ідеєю було зафарбувати обличчя у білий колір намалювати візерунків і т.д. по накатанній. І тут розпочалися проблеми. Грим категорично на обличчя набиратися не хотів, лягав не щільним шаром, а якимось ледве видним напиленням 🥴🥴🥴

У ньому було все. Чесно, минуло багато років, а я досі не можу відмити від нього чорну куртку)))

І тут виявилася ще одна проблема: при висиханні грим ставав брудно сіро-синім. У голові досі спливає вся відома мені некультурна лайка)))

А тут повз нас тихо проїжджає машина поліції і раптово зупиняється 🙃 Уяви, у мене половина обличчя у цьому нещасному гримі. Підходять до нас чоловіки у формі і починають розглядати і питати шо відбувається. Відповідаємо правду: "Ми творимо".

Хоча на їхніх обличчях чітко читалося бажання завести нас у дурню, що була неподалік, вони посміялися і почали йти до машини. І тут я помічаю, що один із них мене знімав. Чесно, я б сама себе у тому вигляді знімала, бо ЦЕ забути неможливо. 😅

Підсумок: образ не вийшов, а мій найневдаліший макіяж зберігся на телефоні в одного поліцейського. Отака фігня, малята 🤡