SomovaFM

#smilemakeupclub

#smilemakeupclub

Фото ніяк не пов'язане з історіями, на ньому просто я у стилі "маленька міс Шанель" 😀

  • Моя любов до косметики мабуть почалась ще у 3-4 роки. Любов до маминої косметики 😁
    Точно не пам'ятаю як я добралась до червоної помади, але вона опинилась у моїх маленьких руцях і спочатку все було невинно, я дійсно намагалась нафарбувати губи, як ще робила моя мама. Від губ я швидко перейшла до обличчя, дзеркала та шпалер. У червоній помаді було все, навіть моя мама, з її слів, коли намагалась відібрати в мене помаду. Не пам'ятаю чи була в мене луплена дупця після, але наразі в мене немає червоної помади в косметичці, може то все пов'язано 😅

  • Модний вирок на тому не скінчився.
    Вже у підлітковому віці в школі, мабуть мені було десь 12-13, були дуже модні усілякі субкультури. Ну і мене це не обійшло осторонь, я хотіла мати собі крутезну скошену чьолку на пів обличчя. Ну і нічого кращого, як звернутися до шкільної подруги в голову не прийшло. А вона хотіла бути грумером 😆 Ну ви зрозуміли, до чого я веду - тренувалась вона на мені. Стригли ми ту чолку в шкільному туалеті прогулюючи урок фіз-ри тупими шкільними ножицями. З тою нерівною "соплею" я проходила пару днів, доки мама все ж таки силоміць не зістригла мені ті патла в пряму чолку, яка була занадто короткою та стирчала в усі боки. Нажаль, або на щастя, в мене немає фото з тих часів, щоб ви прониклись усією трагедією. З тих пір бажання мати чолку ніколи до мене не поверталося.