Pilirina 💛💙

Chanel Allure: медовий парфум для витончених осіб 🐝

Chanel Allure: медовий парфум для витончених осіб 🐝
Chanel Allure: медовий парфум для витончених осіб 🐝
Chanel Allure: медовий парфум для витончених осіб 🐝
Chanel Allure: медовий парфум для витончених осіб 🐝
Chanel Allure: медовий парфум для витончених осіб 🐝

Chanel Allure - один із моіх улюблених парфумів.

Поєднання у ароматі досить незвичне: половина нот свіжих, а половина — солодких. І солодке у Allure точно переважує, значно. На собі відчуваю щільний такий акорд медового тандему ванілі та жасмину. Десь глибоко у базі відчуваються кислі нотки, але приємні.

Аромат щільний, важкий, з помітним шлейфом. Я не можу дозволити собі лише один пшик. Не мій репертуар. Не розумію, навіщо купувати парфуми і не чути на собі. Так-так, я та сама))

Знаєте коли я його зрозуміла? Коли промерзла до кісток під мокрим вітром і не могла зігрітися, а він став такий теплий у приміщенні, коли зайшла за кавою.. Ці пульсуючі вени у теплі.. Ммм.. Медовий...🐝🐝🐝

От що тоді мені спало на думку. Якимось жасминовим ароматом все навкруги розкривало розуміння, що це саме той момент, коли аромат з'єднується зі шкірою.

Доповню відгук. Зараз, у квітні, я його просто обожнюю. Він такий неймовірний, стійкий, шлейфовий, асоціація з періодом акацієвого цвітіння. Зараз must-have ❤️

Загальна стійкість – більше 12 годин, як і у всіх моіх Шанелек. Може за те іх і люблю.

EDT чи EDP? Напевне, це як і у мого Allure Sensuelle. Це все не впливає на особливу стійкість - речі пахнутимуть і на других день.

Чи люблю його я? ТАК! Це ван лав! ❤️

Шанель рулить світом ольфакторики, хто б що не говорив.