Моя солодка перша любов чи коханн я довжиною у вічність?
Розкажу зараз про аромат Elie Saab Girl Of Now)
Солодка аура тепло обіймає та не відпускає від першого нанесення і до ... не відпускає досі)))
це не задушливий солодкий аромат. Він ніжно накидає плед тобі на плечі і шепоче, що ти єдина і неповторна. Він затуляє від вітру й снігу, і каже, щоб ти не здавалась. Він зближує квіти у сонячний день, щоб вони не в'яли, а радували всіх своім ароматом. він - улюблений аромат.
Для мене це такі саме відчуття виникають, коли я наношу цей парфюм. затишок, спокій, захист, впевненість у своєму майбутньому. я їх ношу завжди, незалежно від пори року. Я не можу виділити, що вони літні, весняні, зимні чи осінні. Для мене вони універсальні.
Тип аромату: квіткові
Початкова нота: Груша, Мандарин, Фісташки
Нота серця: Апельсиновий цвіт, Магнолія, Мигдаль
Кінцева нота: Боби тонка, Кашмеран, Мигдальне молоко, Пачулі
Коментарі (0)