Pilirina 💛💙

Mandarina Duck: сучасний кря-кря, цитрусовий рай чи аромат без віку?

Mandarina Duck: сучасний кря-кря, цитрусовий рай чи аромат без віку?
Mandarina Duck: сучасний кря-кря, цитрусовий рай чи аромат без віку?
Mandarina Duck: сучасний кря-кря, цитрусовий рай чи аромат без віку?
Mandarina Duck: сучасний кря-кря, цитрусовий рай чи аромат без віку?

Аромати Nathalie Lorson не можуть не подобатися. Це я зрозуміла давно. Прочитайте про її шедевральні роботи в неті з цікавості.

Mandarina - не нудний цитрусовий свіжак. Виділяється на тлі однотипних свіжаків, комусь може набриднути певною монотонністю, як і чоловічний Happy Clinique. Вони в одному напрямі. Але для тих, хто обожнює цитруси - це знахідка. 🍋

Крім бадьорого берагмоту є перчик і жимолість з квітами, що надає аромату пікантності та трав'яної гіркоти. Але зовсім трішки.

Найбільше відчуваю бергамот та перець. Запах приємний, не напружує та не дратує, мені подобається. Простуватий, звичайно, але для різноманітності та підняття настрою дуже навіть підійде. Дуже пристойний парфум за копійки. Парфум звучить набагато краще ціни. У сіру погоду він звучить шикардосно. Як кря-кря. Але сучасно.

Пірамідка:

Верхні ноти: Бергамот, Білий перець та Жовта фрезія;

Середні ноти: Жимолість, Гарденія та Жасмін;

Базові ноти: Кедр та Мускус.

Маю один із перших випусків. Зустрічала думку, що Mandarina Duck проста. Ні, я зовсім не згодна. Припускаю, що в когось просто не розкрився, ну не спрацювала та сама хімія шкіри. Або не та категорія улюбленців. На мені чутно щось віддалено з бази Шанель. Що саме? Сказати не можу.

Була впевнена, що його безповоротно зняли. Приємно його побачити на Мейкі. Думаю, куплю ще раз.