Наталія С

Помада Chanel Rouge Coco Flash, про яку я мріяла

Помада Chanel Rouge Coco Flash, про яку я мріяла

Одного разу у брокарді розглядала більше 2-х годин кольори Rouge Coco Flash і не могла обрати фаворита. Ціна була занадто висока, тому я просто мріяла, що буде день, коли я її придбаю. До речі, придбала консилер замість помади))))

Через деякий час була закордон і замість сувеніра вирішила, що помада буде нагадувати про мою подорож. Проте в магазині не було тестерів, і я нічого не придбала.

Трохи про мої губи: в мене темний пігмент, тому багато нюдових помад, - мені не личать, бо губи темніші, ніж помади.

Я люблю слідкувати за гримерами, мене заспокоюють відео з макіяжем. Серед них є три найулюбленіших майкап-гримера, які рекомендують Rouge Coco Flash No 54 Boy для особистого користування.

Нещодавно мені потрапив на очі пробник, де є відтінок No 54 Boy, не роздумуючи, замовила. І що ви думаєте, я дуже щаслива, тому що не купила повну версію раніше. Помада м'яка, наче масло на губах (54 Boy and 68 Ultime). Три посередині по текстурі більш схожі на помаду. Яскраві кольори є пігментовані, якщо ви з'їсте помаду - тоді тінт лишиться.

Я собі не подобаюсь в цих кольорах. Щоб не викидати пробник, додаю яскраві кольори (зовсім краплинку) до моїх улюблених помад - це додає контрасту та яскравості. Смак помади неприємний.

Помада Chanel Rouge Coco Flash, про яку я мріяла
Помада Chanel Rouge Coco Flash, про яку я мріяла