Pilirina 💛💙

Моє велике розчарування... Givenchy Prisme Libre 🤷‍♀️

Моє велике розчарування... Givenchy Prisme Libre 🤷‍♀️
Моє велике розчарування... Givenchy Prisme Libre 🤷‍♀️
Моє велике розчарування... Givenchy Prisme Libre 🤷‍♀️
Моє велике розчарування... Givenchy Prisme Libre 🤷‍♀️
Моє велике розчарування... Givenchy Prisme Libre 🤷‍♀️

Нещодавно купила собі тональний від Givenchy. Вкотре "всліпу", через інтернет, і..прогадала з тоном.

Пампарарам! 🥁Знайомтеся! Givenchy Prisme Libre Skin-Caring Glow Foundation, відтінок 3-N270.

Виробник запевняє, що тональний засіб-флюїд !!! Prisme Libre Skin-Caring Glow від Givenchy забезпечує натуральне сяюче покриття та глибоке зволоження шкіри. Світловідбивні частки та спеціальні олії забезпечують миттєвий ефект сяйва до 12 годин.

Пігменти, представлені у чотирьох різних кольорах, коригують відтінок шкіри та приховують дрібні недоліки протягом усього дня. Екстракт Настурції у складі унікального комплексу Advanced Glow ComplexTM збагачує клітини шкіри киснем, 100% натуральний Гліцерин утримує вологу та дарує шкірі пружність. Ага! 🤷‍♀️ От, мабуть, я і купилася на цей екстракт...

Насправді, шукала достойну заміну своєму улюбленцю - Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation. ❤️ Чому купила Givenchy Prisme? Того не було у наявності і вирішила ризикнути, бо тоналкам із люксу довіряю. Взяла на весняно-літній період "трійку", як завжди. З тоном пролетіла, як фанера над Парижем. 💨

Він страшенно жовтить і не адаптується під тон шкіри.

Це густий кремовий продукт із напівматовим фінішем. Миттєво застигає на шкірі і розтушовувати цей тональний засіб швидко неможливо. Темніє на пристойну кількість відтінків.

Є відчутний косметичний аромат квіткової віддушки. Приємний. 🌸 За це плюсик. І фсьо.

Не розумію захоплених відгуків, цього засобу. Може він створений для ідеальної шкіри? На моій, комбі, пливе, як танучий лід. Таке відчуття, що обличчя натерли салом і залишили просочитися ним! Так це взимку. А що ж буде влітку? Хм.

Отже, який можна зробити висновок? 🤨

Засіб настільки огидний, що я не знайшла жодного плюса, окрім гарної упаковки і аромату.

При нанесенні згідно з інструкцією нанесення дуже щільне, маскою. Розтушувати кордони і створити плавні переходи просто неможливо.

Засіб має якийсь огидний, гепатитний❗️, жовтий підтон, який не адаптується під шкіру.

А ще мене просто виводить із себе пульвелизатор, який постійно злітає.

Моє найомство з тоналками бренду Givancy почалося не вдало і,швидше за все, на цьому закінчиться. Хіба що, дочекаюсь засмаги і буду змішувати його з моім арсеналом інших продуктів. Може я багато чого надто хотіла на за 1800 грн? 😉