Pilirina 💛💙

Lancome Tresor Midnight Rose - діамант 💎 у моїй колекції

Lancome Tresor Midnight Rose - діамант 💎 у моїй колекції
Lancome Tresor Midnight Rose - діамант 💎 у моїй колекції
Lancome Tresor Midnight Rose - діамант 💎 у моїй колекції
Lancome Tresor Midnight Rose - діамант 💎 у моїй колекції

Випущений аромат у далекому 2011 році. Trеsor тоді так сподобався при затесті у магазині, але він настільки дорого коштував... 🙈Ходила навколо нього як лисиця. Коханий тоді нашкріб грошей і подарував на якесь свято. Ото було щастя. З тих пір у мене було іх шість. Шість, Карл! Зараз буде сьомий. Це 100%.

Розглянемо пірамідку? 👇

Верхні ноти: троянда, малина.

Середні ноти: жасмин, півонія, листок чорної смородини, рожевий перець.

База: мускус, кедр з Вірджинії, ваніль.

Я чую малину на мускусній, легкій, як на мене, подушці-базі, легку ноту чорної смородини та м'який півон, переплетений з ароматом стиглих п'янких троянд, який пахне, як у моєі мами у саду, коли все розквітає. Не коли зрізаний, ні.

Аромат "живий". Так, нехай хтось його називає компотиком. Але він прямо будуарний. Моє компотище! 😂

Стійкість просто шалена! 💨

Аромат практично не змивається. На одязі чутно навіть після прання. На шкірі - добу, на волоссі - до наступного миття. Шлейф дивовижний, не лякайтеся якщо вас переслідуватимуть на вулиці.

Мій чоловік від нього просто кайфує і обожнює. Іноді мені здається. що більше, ніж я сама. Говорить, що шлейф дуууже розкішно і дорого звучить і що я - БОХАТА ЖЕНЩІНА у ньому)))) Тому для мене Tresor Midnight Rose - аромат кохання. Самий компліментарний аромат із всієі моєі колекціі.