Олександра

Palmоlive vs Johnsons, що краще?

Palmоlive vs Johnsons, що краще?

Хоч би що не траплялося в цьому житті, одне залишиться незмінним - у моїй ванній кімнаті завжди будуть стояти на поличці духмяні гелі для душу. Впринципі, якщо судити логічно, то інакше не може й бути, адже душ чи ванна , це кожноденна процедура кожної людини. І водночас, іноді навіть того не помічаючи - це акт любові та турботи про себе. Безперечно, всі ми хочемо бути доглянутими, ніжно пахнути та мати гладеньку шкіру немов шовк. Тому нам потрібно обирати щось таке , що доглядатиме нас найкраще, бо ми неодмінно варті цього. Тому сьогодні, я вирішила порівняти 2 своїх хороших гелі для душу: 1) Гель -крем Palmolive naturals з молоком та мигдалем , 2) Живильний гель Johnsons з олією мигдалю й масла ши. По власних враженнях можу сказати, що обидва вони мають середню консистенцію , піняться однаково , навіть сказали б, що вони десь на шкалі між трохи та посередньо. Втім по запаху звичайно переважає Johnsons .Що мені також подобається в ньому , так це його аромат, котрий залишається на тілі, але не дуже стійкий , бо зникає до години часу. Palmolive теж залишає приємні враження для нюху , проте не тримається взагалі, навіть до півгодини. Ну й по стану шкіри , Johnsons, показав кращі результати - справді є відчуття гладенької шкіри. Тому мені здається, я обрала переможця - це звісно, Johnsons. Заслужена оцінка, з мого власного досвіду. А що думаєте ви?