О'L

Парфуми для волосся

Парфуми для волосся

Наразі парфуми для волосся, то мабуть, мій must have. Останнім часом навіть звичайні парфуми відійшли на другий план, бо саме димка для волосся більш легка та має не такий насичуваний аромат, а ще доглядає за волоссям.

Раніше, як мабуть, і багато інших дівчат, я розпилювала на волосся звичайні парфуми. Більш того, таку помилку й досі робить більшість моїх знайомих, а іноді навіть зустрічаю статті або дописи недороблених (вибачте) копірайторів або блогерів, які неуточнюючі радять розпилювати звичайний парфум на волосся, щоб довше насолоджуватись улюбленим ароматом.

Отже, робити цього не можна - якщо вже хочеться, щоб волосся мало приємний аромат, то краще обрати для цього окремі, спеціально призначені, парфуми для волосся.

Духи, парфумована або туалетна вода мають у складі спирти, які можуть пересушувати волосся та шкіру, тож краще їх наносити на одяг. У той час парфуми для волосся мають трішки інший склад з меншою кількістю цих спиртів, та окрім улюбленого аромату, можуть надати волоссю додатковий догляд, УФ-захист, зволоження та блиск.

Крім цього, гарні парфуми для волосся здатні нейтралізувати запахи тютюну, їжі та ін., що, як правило, при звичайних обставинах залишаються на волоссі до наступного миття.

У своємо арсеналі маю не дуже багато парфумів для волося - це кілька спреїв від Yves Rocher, які виробник позіціонує як місти для тіла та волосся, Sol de Janeiro та Chanel.

Взагалі Mademoiselle Coco Chanel - це той аромат, за який я здатна віддати все ) І саме він є також моє улюбленою вуаллю для волосся. Проте, на жаль, зараз його не має (і в продажу бачу лише на закордонних сайтах), тож поки замінила його на Chanel Gabrielle.

На мій погляд, аромат трішки важче та більш "доросліший" за улюблену "мадемуазельку", проте, вважаю його все рівно гідною заміною.

На волоссі тримається до наступного миття та після нього сторонніх запахів на волоссі не чутно. Обтяжувати себе ароматами не люблю, тож мені достатньо лише однього пшику, аромат досить стійкий та привертає увагу.

В планах маю придбати ще Dior Miss Dior )

Парфуми для волосся