Ткачук Юлия

#smilemakeupclub

#smilemakeupclub

Моя тітка проживає в Італіїї і, іноді, до свят передає посилки. Їжу, одяг, косметику. Одного разу вона передала сухий шампунь. Власне, спочатку, я навіть, не знала, що то. Бо все було на італійській, але, як пояснила тітка, і як дещо вдалося мені перекласти, то вирішила, що шампунь. Сухі не дуже люблю, тому відклала до кращих часів. Але одного разу, прокинувшись вранці, виявила, що вимкгнули воду, а потрібно було мити голову і йти на роботу. І я згадала про сухий шампунь. Так собі, рясненько розпилила на волосся, а в процесі промайнула думка, що щось воно не те. І воно дійсно, вийшло не те, бо на волоссі утворилася біла плівка, і вона не вичисувалася, як звичайно це відбувається з шампунем. Волосся ніби частково пофарбувалося. Я зрозуміла, що то мабуть, шампунь для світлого волосся, можливо, навіть, з тонуючим ефектом. І це була справжня катастрофа))) Довелося одягти пов'язку на голову і так йти на роботу. Звичайно, пов'язка все не приховала, тому здивованих поглядів і питань було, ой, як багато))) Більшість вирішила, що я невдало пофарбувалася, одна жінка-колега подумала, що я посивіла, а один чоловік-колега, навіть, зробив комплімент, сказавши, що мені личить зміна стилю та кольору)) На щастя, ввечері ввімкнули воду, і все, без проблем змилося.

Ткачук Юлия
4
Підписники
0