Vikulyk

#testinmakeupclub Відкривай зі мною бокс)

#testinmakeupclub Відкривай зі мною бокс)

1. Блиск у відтінку 102, кораловий, досить пігментований, липкий, у складки губ не затікає, досить рівномірний, але оце зараз майже годину з ним, то дуже липкий.

2. Туш класна на перший погляд, я бачу і об'єм і довжину, ну взагалі туші Maybellineлюблю, про стійкість говорити поки рано, але ефект на віях мені подобається.

3. Олівець для брів від тої ж фірми: має кумедну щіточку, якою мені незручно користуватись( я люблю зовсім інший формат), сам олівець по відчуттях пудровий, що добре, не сильно пігментований, що теж непогано в олівцях для брів, відтінки не зовсім мої, але терпимо, на крайній випадок буду використовувати для губ 😁

4.Хайлайтер дуже крихкий, а ця щіточка взагалі безбожно його дробить, але на обличчі виглядає дуже гарно, що головне, от реально фініш просто супер.

5. Бальзам я спробувала тільки на руці і який він має класний аромат і відтінок гарний, думаю ми подружимось.)))

На відео демонстрація продуктів)) тому велком, трохи смішно вийшло, але хіба в житті так багато позитиву?)

#testinmakeupclub Відкривай зі мною бокс)

Ну і гортайте на все свотчі))