wowmom

Якщо мені хочеться сяяти, як суперзірка, то я беру глітер від Nyx у віддінку Crystal 🔮

Якщо мені хочеться сяяти, як суперзірка, то я беру глітер від Nyx у віддінку Crystal 🔮
Якщо мені хочеться сяяти, як суперзірка, то я беру глітер від Nyx у віддінку Crystal 🔮
Якщо мені хочеться сяяти, як суперзірка, то я беру глітер від Nyx у віддінку Crystal 🔮

Привіт, красуні!Як ви напевно вже здогадалися, я просто обожнюю різні прикрашалки для макіяжу. Я використовую блискітки майже кожен день, і мені не важливо, чи то на роботу треба йти, чи то свято, чи просто

Як ви напевно вже здогадалися, я обожнюю різні прикрашалки для макіяжу. Я використовую блискітки майже кожен день: і на роботу, і на свято, і просто, коли в мене гарний настрій. В мене небагато палеток тіней, а от всяких баночок зі слюдою, чи гліттером - трошки більше, ніж потрібно звичайній людині. І то, мені завжди мало.

Сьогодні хочу розказати про недавно свою знахідку - нереально гарні блискітки від Нікс, які покорили мене з першого погляду.

Якщо мені хочеться сяяти, як суперзірка, то я беру глітер від Nyx у віддінку Crystal 🔮

Цей гліттер вже давно вийшов у Нікс, але я чомусь обходила його стороною. Мені здавалося, що він занадто дорогий, і він мені не потрібен.

Але якщо так розібратися, 250 грн за 2.5 грами задоволення, якого вистачить на все життя, і онукам дістанеться - то копійки:)

Дійсно, гліттер дуже економічний у використанні.

А все завдяки дозатору, через який висипається дуже маленька кількість продукту. Трохи бісить, що треба п'ять хвилин трясти маленьку баночку, щоб отримати достатньо гліттеру. Це і плюс, адже я впевнена, що він сильно не просипеться, та і мінус однозначно, тому що користуватися не зручно.

Але ви тільки подивіться, який гарний віддінок 06 Crystal.

Це голографік, який переливається усіма кольорами веселки.

Вся його магія розкривається при штучному освітленні, або на сонці.

Блискучі частинки досить великі, і можуть осипатися на протязі дня, навіть при умові, що ви його наносите на спеціальний праймер.

І, звичайно, треба сказати, що при роботі з гліттером, спочатку я роблю макіяж очей, і тільки потім тоную обличчя.

До речі, дуже рекомендую для різних пігментів, слюди або гліттеру, саме праймер від Нікс. Він липкий, і тому гарно тримає сяючі частинки. До того ж, деякі шиммери набагато краще розкриваються саме на цьому праймері.

Макіяж з гліттером виглядає нереально! Дуже святково та дуже яскраво. З ним ви точно не залишитесь не поміченою.

Віддінок універсальний, і його можна комбінувати з різними кольорами. Я в нього закохана, адже він сяє просто фантастично, але моя камера навідріз це відмовилась передавати.

Так, гліттер потребує липкої бази, він може осипатися, та я все йому пробачаю за цю красу. Це не тей варіант, коли макіяж можна зробити за п'ять хвилин, з ним треба повозитися, але результат того вартий.

Гліттер Nyx Face and Body я вам дуже рекомендую.

Дякую за увагу!