wowmom

Остаточний вердикт про тональну гіалуронову сиворітку L'Oréal. Результат на обличчі без фільтрів!

Остаточний вердикт про тональну гіалуронову сиворітку L'Oréal. Результат на обличчі без фільтрів!
Остаточний вердикт про тональну гіалуронову сиворітку L'Oréal. Результат на обличчі без фільтрів!
Остаточний вердикт про тональну гіалуронову сиворітку L'Oréal. Результат на обличчі без фільтрів!

Привіт, красуні!

А ну зізнавайтеся, чи використовуєте ви фільтри, коли викладаєте фотку, ну, наприклад, в Інстаграм?

Я, каюся, майже завжди додаю краплинку "фотошопу". І це не тому, що в мене проблемна шкіра, або я собі не подобаюся, просто інколи камера підкреслює те, чого в житті не помітно.

До того ж, всім хочеться бути "трішечки гарнішим".

Звичайно, в реальному житті немає ніяких фільтрів, тому ми і користуємося косметикою.

Сьогодні мені хочеться розказати про тональну гіалуронову сиворітку, якою я користуюся три тижні, і зробити остаточний висновок, варта вона уваги, чи ні.

Остаточний вердикт про тональну гіалуронову сиворітку L'Oréal. Результат на обличчі без фільтрів!

В Україні представлено всього 2 віддінки цього тонального крему 0.5-1 та 2-3.

Перший варіант виявився для мене занадто світлим, другий віддінок - трохи затемний. В ідеалі - це купувати два кольори, та їх змішувати, але це занадто, як на мене.

Я взяла відтінок трошки темніший, тому що скоро літо, і тому що, я інколи користуюся автозасмагою.

В принципі, при розтушовці, сиворітка досить непогано адаптується до шкіри, та не окислюється. Рудих плям я ніколи не бачила.

Дозатор у тонального крему у вигляді піпетки. Ніколи не розуміла популярність такого формату, адже це капець, як не зручно.

Гігієнічно? Ні! Можна заляпатись? На раз два.

Сиворітка дуже рідка, і, із-за цієї консистенції, горлятко у пляшечці завжди брудне.

Запах приємний, косметичний, але якщо принюхатися, відчуваються нотки спирту, що також можна віднести до мінусів.

Мені 30 років, шкіра нормальна, більше до сухого типу. Прищів немає, подекуди залишилися сліди від акне. Видніються сосуди.

Для повсякденного життя, мені не потрібний щільний тон. Я люблю легке покриття, яке не помітне. Якщо мені потрібно щось замаскувати, я візьму консилер.

Тональну сиворітку краще всього наносити пензлем. Спонж з'їдає занадто багато продукту, а пальцями наносити я не люблю.

Тон не полосить, та гарно розподіляється по всьому обличчю. Пігментація у сиворітки достатня.

Покриття виходить досить легке, але можна нашарувати до середнього.

Фініш сатиновий.

Сиворітка не западає у пори, і не підкреслює сухість.

І, як я вже й казала, вона не окислюється на протязі дня.

Сиворітка вирівнює тон обличчя, і майже непомітна.

Витримує повний робочий день, плямами не сходить, але я її фіксую пудрою.

Змиваю міцелярної водою та гелем для вмивання.

В цілому, враження від гіалуронової тональної сиворітки досить неоднозначне.

По-перше, не сподобалось, що на вибір всього два віддінки.

По-друге, формат не зручний і не гігієнічний.

В-третє, у складі є спирт.

Але вона адекватно лежить на шкірі, вирівнює тон обличчя, і гарно тримається.

Не шкодую, що її спробувала, але повторно я б не купувала.

Дякую за увагу:-)