Євгенія 👩

Про догляд за волоссям 🙈

Про догляд за волоссям 🙈

Всім привіт 🤞

Цей рік дуже негативно позначився на моєму здоров'ї, а звідси проблеми зі шкірою і звичайно ж з волоссям. Зрозуміло, що всю цю справу потрібно лікувати зсередини, але і про зовнішню сторону теж не варто забувати).
Також за цей рік мені довелося поміняти кілька майстрів і у кожного були свої рекомендації щодо відновлення мого волосся. Однією з найвдаліших рекомендацій стала система Nioxin Hair System 6, яка включає в себе 3 продукти:
- Шампунь.
- Кондиціонер.
- Маску.
Ділюсь враженнями👇

Набір представлений в звичайній картонній коробці, на якій дуже багато інформації про спосіб застосування та властивості цієї системи. Всередині коробки 3 флакончики, виконаних з пластику, флакони зручні в застосуванні, не ковзають у вологих руках і не займають багато місця на полиці в ванній кімнаті.

Флакони шампуню та кондиціонера ідентичні один одному, вони відрізняються лише кольором кришечки, що дозволяє їх не плутати. Дозатор у вигляді диск-топа, який на жаль, дуже часто забивається, доводиться боротися з цим зубочисткою.

Флакончик з маскою набагато менший та має дозатор-помпу.

Виробник вказує, що система підійде для всіх типів волосся, проте я хотіла б вставити свої 5 копійок). Мені здається, що для сильно сухого волосся ця система буде згубною, тому що може висушити їх у стан соломи.
Об `єм:

  1. шампунь - 150 мл
  2. кондиціонер - 150 мл
  3. маска - 40 мл

Набору мені вистачає на 1,5 місяці, за умови не щоденного використання. Також хочу звернути увагу, що кожен із продуктів набору можна купити окремо, правда вийде це дорожче).

У складі є рослинні екстракти, олії та вітаміни. Він не містить мінеральних олій та формальдегідів.

Що стосується SLS, то його немає, але у складі є його брат - SLSA, який вважається більш м'яким та делікатним для волосся та шкіри голови.

Також можу зазначити, що в кондиціонері є силікони, для мене це ок, але іноді, якщо перебрати з кількістю нанесення, можна отримати ефект обтяження.

  • Склад шампуню спрямований на глибоке очищення та зміцнення волосся.
  • Склад кондиціонера спрямований на зволоження, живлення та знову ж таки на зміцнення.
  • Маска спрямована на стимуляцію росту волосся та його оздоровлення.

Ця система включає 3 ступені догляду і в принципі інтуїтивно зрозуміло що за чим використовувати.

1 крок – шампунь.
2 крок – кондиціонер.
3 крок – маска.

Важливо відзначити, що шампунь та кондиціонер підходить для щоденного використання, а ось маску потрібно використовувати не більше 2-х разів на тиждень, щоб не травмувати шкіру голови.
Загалом, у використанні системи немає нічого складного. Процедура займає близько 25 хвилин з урахуванням сушіння волосся. Продукти можна комбінувати з іншими засобами для волоссячка.

Шампунь гелевої консистенції, середньої густоти,. Дає не дуже густу пінку, але її цілком достатньо, щоб промити всю довжину волосся.
Аромат шампуню свіжо-косметичний, чітко відчувається насичена нота солодкої м'яти. Запах не дуже активний, але на волоссі залишається легким шлейфом.

Використання класичне. У процесі масажу голови відчувається ефект охолодження та свіжості. Шампунь добре вимивається.
Не раджу мити волосся цим шампунем двічі поспіль, можна висушити як шкіру голови, так і довжину.

Відразу після шампуню, на вологе волосся наношу кондиціонер. У нього м'яка кремоподібна консистенція, дуже пластична. На дотик відчувається легка маслянистість, але без липкості та жирності.

Аромат схожий на запах шампуню, але в ньому трохи менш насичено відчувається м'ята.

Кондиціонер рівномірно розподіляється по всій довжині і майже моментально вбирається. Для більш гарного розподілу можна використовувати гребінець.
Тримаю кондиціонер протягом 3-х хвилин, якщо тримаю його менше, то не бачу ніякого ефекту, якщо ж більше, то починає сильно пушитися та обтяжуватися волосся.
Під час витримки також відчувається м'ятна свіжість.

Я вперше стикаюся з маскою для волосся у вигляді пінки). При дозуванні пінка виходить дуже густою, але в руках вона швидко тане і повертається до свого початкового водянистого стану. На дотик відчувається легка липкість, але вона не викликає жодного дискомфорту.

Аромат все такий самий - свіжо-м'ятний, але з насиченою нотою ментолу, від якого аж очі печуть).

У нанесенні є нюанси:

  • Маску рекомендується використовувати не більше 1-2 разів на тиждень, тому що при щоденному використанні можна отримати сухість волосся, а разом з нею і лупу.
  • Текстуру потрібно наносити тільки на коріння як незмивний догляд.
  • Перед нанесенням потрібно добре висушити волосся. Якщо коріння буде хоча б трохи вологим, то текстура може нерівномірно наноситися і розтікатися.

Маска моментально вбирається і не залишає ніяких слідів, не обтяжує і коріння виглядає цілком чистим. Під час нанесення відчувається легке поколювання і все та ж свіжість

Моє волосся: сухе, пористе, густе, пофарбоване. В останній рік активно випадає та обламується.
Систему я використовую близько 4 місяців і за цей час вже бачу позитивні результати.

  • Шампунь дає дуже гарне очищення та свіжість. Ефект чистоти на волоссі триває протягом 2 днів. Крім цього, шампунь дає непоганий прикореневий об'єм.
  • Волосся стає більш зволоженим, гладким і м'яким на дотик, розсипається.
  • З'явився гарний блиск і перелив.
  • Волосся стало менше випадати і обламуватися, але супер-росту я поки не помітила.
  • Система має накопичувальний ефект, оскільки трансформацію волосся я стала помічати десь через 3 тижні регулярного використання.
  • Хочу наголосити, що були й негативні моменти. Коли я переборщувала з кількістю нанесення кондиціонера, то отримувала обтяження та жир. З маскою така ж історія, якщо нанести дуже багато, то можна висушити шкіру голови і отримати лупу. Коротше кажучи, потрібно використовувати систему дуже обережно.

Моє волосся відмінно подружилося з системою Nioxin Hair System 6, тому покупкою я задоволена 👍