Blondie_rs

Трішки про консилери Maybelline з колекції Marvel

Трішки про консилери Maybelline з колекції Marvel

Вітаю вас у своєму затишному блозі!

Що ж, сьогодні я подумала про доречність написати про консилери. Думаю, у кожної в косметичці лежить цей помічник. Я можу не нанести тональний, але ось без консилера жити не можу [еге-ж, треба замалювати фіолетові страхопудії під очима].

Як я вже написала в заголовку, сьогодні розповім про консилери Мейбеллін з викруткою [не ремонтною] та аплікатором.

00 Ivory - нейтральний підтон для світлої шкіри;

01 Light - теплий підтон не для порцелянової шкіри (віддала мамі, їй підійшов ідеально).

Консилери мають доволі легку не плотну текстуру, гарно тушуються, і не сильно перекривають. Загалом, я використовувала його для висвітлення ділянок, або поетичніше - "гра зі світлом та тінню".

Мені не вистачало від нього насиченості, плотності. Зрештою, якщо висипатись і не мати "фінгалів" під очима, - це чудовий легкий варіант. А так, для перекриття я маю Fit Me, який залишився фаворитом і стоїть на повторі (+чудовий, як база під тіні).

Можливо, його лайтовість пов'язана з аплікатором, який вже забирає багато продукту, і його не нанесеш у великій кількості.