Той самий лосьйон з тіктоку від Needly

Той самий лосьйон з тіктоку від Needly

Якось цей лосьйон почав дуже часто з'являтись мені в рекомендаціях у тіктоці, в коментарях були просто нереальні відгуки, а ціна на знижці спокушала. Ну що ж поробиш, через декілька днів посилка з ним була в мене в руках.

Враження від нанесення:

Лосьйон приємний, має легку гелеву тестуру, колір мутнувато-білий. Запах..... То окрема історія, детальніше розповім далі. На обличчі він відчувається непогано, якщо в догляді нічого особливо агресивного нема, то можна ним замінити крем. Дає звичайне зволоження на тверду четвірку.

Той самий лосьйон з тіктоку від Needly

Що там по складу ? ✍️

О, тут у нас все по богатому.

Головний герой - Albatrellus Confluence (Mushroom) Extract (грибний екстракт альбатрелуса, або як називають його у нас - трутовика). Гриб навіть їстівний, але має специфічний гіркий смак. Дядько Гугл каже, що екстракт цього гриба має антиоксидантні властивості і зменшує почервоніння.

Друг головного героя - Saccharomyces Ferment Filtrate (розчин, який одержують шляхом ферментації та фільтрації дріжджів) має антиоксидантні властивості.

Дівчина головного героя - ніацинамід. Нє, ну, а куди ж без неї 🙄

Герої другорядного плану: теобромін (схоже на кофеїн, але слабше), пантенол (тут придиратись не буду), жирні кислоти (ну тут база), усілякі екстракти пасуть задню в кінці списку.

Плюси:

✅Легка текстура

✅Нормальне зволоження

✅Не викликає подразнення

✅Заспокоює та відновлює шкіру

✅Великий об'єм

✅Економний розхід засобу

Мінуси:

❌Дешева пластикова упаковка. Це дуже помітно, коли береш лосьйон до рук. Помпа зроблена з тонкого пластику, сам механізм на відчуття крихкий, не знаю чи довго прослужить.

❌Ну і звісно ж запах. Коли ви нанесете цей прекрасний лосьйон на шкіру, ви відчуєте незабутні і незрівнянні верхні нотки бражки, яка була замішана зі старого зацвівшого варення, спеціально для того, аби зробити самогонку. Проте, не думайте, що це кінець! Побувши ще трошки на шкірі, аромат розкриється незбагненними та чарівними нотками маринованих грибів, які чудово зіграють роль закуски для самогонки. З позитивного - цей запах довго не тримається.

Висновки:

Щось я не оцінила. Лосьйон наче непоганий. Чомусь мала надію, що він зможе замінити мені есенцію від cosrx з муцином равлика, але доля була неприхильна і любові між нами не сталося. Він не дає такого крутого зволоження, трохи схожий по ефекту "glass skin", але слабший за cosrx в цьому плані. Через величезний хайп навколо нього в мене були завищені очікування і вони не справдились. Можливо, я б його ще допецькала, але запах дріжджів не моє. Я не сильно вибаглива в цьому плані, спокійно користуюсь маскою для волосся Kaaral hydra, яка конкретно тхне мокрою собакою, але з цим лосьйоном щось пішло не так. Він дійсно якийсь посередній, нічого особливого. Хоча, не обсипало і на тому дякую. Загалом, його можна спробувати, якщо вас не бентежить його запах і ціна.