O’Ostah

Brow Tint від Schwarzkopf Professional

Brow Tint від Schwarzkopf Professional
Brow Tint від Schwarzkopf Professional

Почну з того, що у бровіста я була двічі. Перший раз мені зробили корекцію, після якої я втратила 30% своїх і без того негустих брів. Другий раз був більш вдалий, але фарба змилась зі шкіри за три дні, тобто процедура виявилась для мене безглуздою. Я маю чорні брови, тому мені завжди хотілось досягти саме ефекту тінту, щоб скоригувати асиметрію та візуально зробити їх більш широкими.

Домашнє фарбування не давало бажаного результату, тож я просто закинула цю затію і домагалась корекції за допомогою мейкапу. І ось я натрапила на новинку від Schwarzkopf - Brow Tint.

  • натуральний ефект;
  • холодний підтон - тобто жодних рудих небажаних відтінків;
  • легке нанесення - у наборі є все необхідне, щоб зробити процедуру вдома;
  • стійкість до 4 тижнів;
  • однієї упаковки вистачить на 10 використань.
  • інструкція;
  • пластиковий органайзер, у якому можна зберігати набір та який має ванночку для змішування компонентів;
  • фарба та оксидант;
  • щіточка.

Перед фарбуванням ретельно вмиваю брови та додатково обезжирюю їх спіртовмісним тоніком. Далі змішую фарбу із оксидом, але використовую для цього звичайний старий контейнер для лінз (бо кожен раз мити пластиковий органайзер із набору незручно).

Броумайстер із мене так собі. Я не роблю розмітку, а просто фарбую "на око”. Щіточкою із набору також не користуюсь, замість неї беру пензлик зі скошеним кінчиком, яким раніше щоденно наносила помадку.

Броумайстер із мене так собі. Я не роблю розмітку, а просто фарбую "на око”. Щіточкою із набору також не користуюсь, замість неї беру пензлик зі скошеним кінчиком, яким раніше щоденно наносила помадку.

По-перше, це дуже економічний продукт. Однією дозою можна пофарбувати трьох людей. Тому можна сміливо діліть на 2 пропорції, які пропонує виробник.

По-друге, тримати тінт можна від 3-х до 10 хвилин, таким чином регулючи інтенсивність відтінку. Я сиджу по максимуму.

По-третє, тінт тримається на шкірі до 10 днів (а вона в мене жирна), на волосках - до місяця (перевірено на подрузі, яка має русяве волосся).

Я дуже рекомендую Schwarzkopf Brow Tint дівчатам, які хочуть заощадити гроші та час. У палітрі є відтінки під усі типажі, власне я вподобала 4.1 (dark brown).

Фарба дуже стійка і тест драйв на руці показав тижневу витривалість (і це попри душ та хатні справи). Але не бійтесь - на шкірі це всього лише тінт, а не подоба жорсткого перманенту.

Наразі на сайті тинту немає у наявності. Але я бачу альтернативу - Syoss Brow Tint. Вони - як близнюки, починаючи з дизайну, закінчуючи вмістом. Якщо хтось тестував - буду вдячна за відгук.