Lily♥️

Бюджетні тіні з WOW- ефектом!

Бюджетні тіні з WOW- ефектом!
  • Кремові тіні від в Maybelline Color Tattoo в моїй косметичці вже досить давно, і поки не знайшла альтернативу!

  • Серед улюблених віддтінків найулюбленішим був рожевий відтінок (65 - Pink Gold). Це дуже красивий рожевий віддіток,, який на очах давав просто крутий ефект! Нажаль вони в мене засохли, тому викинула. А нові поки не замовляла, не можу,зрозуміти чи той відтінок , що зараз доступний на Make Up під номером 65- той самий, чи це змінена формула вже і відтінок?) Якщо хтось має, напишіть чи такий, дуже його полюбляю!

  • Як альтернатива, більше для вечірніх луків маю цей красивий бронзовий відтінок ( 35 on and on bronze). Це дійсно більше відтінок металік бронз, так як і рожеві, вони не мають якихось виражених супер блискіток, а більше дають вологий ефект, що мені дуже довподоби!

  • Що мені подобається, в нанесенні ці тіні дуже легкі! Не потребують якихось супер вмінь і техніки. Я наношу зазвичай пальцями, а потім тушую пензликом як мені подобається, їх можна легко наслоювати, або ж залишати легкий відтінок, якщо взяти зовсім трішки! Стійкість висока, я би сказала вдмінна!

Бюджетні тіні з WOW- ефектом!
Бюджетні тіні з WOW- ефектом!
Бюджетні тіні з WOW- ефектом!
Бюджетні тіні з WOW- ефектом!