SomovaFM

Екстра чорна туш від Maybelline. Lash Sensational Sky High Cosmic Black #testinmakeupclub

Екстра чорна туш від Maybelline. Lash Sensational Sky High Cosmic Black #testinmakeupclub
Екстра чорна туш від Maybelline. Lash Sensational Sky High Cosmic Black #testinmakeupclub
Екстра чорна туш від Maybelline. Lash Sensational Sky High Cosmic Black #testinmakeupclub

Це не перша моя туш від Maybelline, та ще й цієї ж серії Sky High (https://club.makeup.com.ua/post/2664/).

Стильна чорна ковбочка. Туш має зручну гнучку силіконову щіточку з коротенькими щітинками, що мені подобається. Нею зручно профарбовувати навіть в куточках ока. Наноситься туш легко, без зайвих комочків.

Туш лише злегла подовжує вії, вони в мене і так коротенькі, на більше я не розраховувала. А ось колір дійсно космічо чорний, якщо порівнювати з іншими тушами. Мої вії стають виразними якщо не за рахунок довжини, то за рахунок кольору так точно. Вона цілком виправдовує свою назву. Та як гарно цей екстра-чорний підкрелює мій темно-карій колір очей.

Хоча туш не залишає комочків, проте вії все ж таки трохи склеюються і аби їх розтушувати я використовую чисту, більш пухнасту, щіточку від старої туші.
Не скажу, що ця туш дуже стійка. Забувши, що нафарбована, я потерла очі і відразу же отримала "ефект пандочки". Туш змилась навіть без гідрофільної олійки, завдяки лише скрабу.

Екстра чорна туш від Maybelline. Lash Sensational Sky High Cosmic Black #testinmakeupclub