Lily♥️

РОЗБІР КОСМЕТИЧКИ: з чимось доведеться сьогодні попрощатися назавжди

РОЗБІР КОСМЕТИЧКИ: з чимось доведеться сьогодні попрощатися назавжди
РОЗБІР КОСМЕТИЧКИ: з чимось доведеться сьогодні попрощатися назавжди

Як часто ти перевіряєш свою косметичку? Терміни придатності? Віддаєш те чим не користуєшся 😅? Або ж просто кажеш па-па?) Сьогодні в мене саме такий день)

  • Перший засіб, який нажаль летить в смітник через терміни, мінеральна пудра від Artdeco Mineral Compact Powder. Засіб миттєво та ефективно маскує небажані нюанси на шкірі, роблячи її рівномірною, гладкою і матовою. Засіб містить екстракти азіатської центели, ехінацеї, розмарину й інші корисні інгредієнти, які зволожують, заспокоюють і захищають шкіру. Продукт підходить у якості основи для макіяжу.

Я використовувала в якості легкої вуалі , наносячи пензликом для закріплення мейку! Самостійно не користувалася!

  • Вирівнює тон і приховує недоліки шкіри.
  • Має ніжну текстуру й матовий фініш.
  • Забезпечує дбайливий догляд протягом дня.

Ця пудра на диво класна і економічна, у мене відтінок 06. ( light baige) .

Для світлої шкіри підходить. Але через термін, я нажаль мушу попрощатися!

РОЗБІР КОСМЕТИЧКИ: з чимось доведеться сьогодні попрощатися назавжди
РОЗБІР КОСМЕТИЧКИ: з чимось доведеться сьогодні попрощатися назавжди
РОЗБІР КОСМЕТИЧКИ: з чимось доведеться сьогодні попрощатися назавжди
РОЗБІР КОСМЕТИЧКИ: з чимось доведеться сьогодні попрощатися назавжди
РОЗБІР КОСМЕТИЧКИ: з чимось доведеться сьогодні попрощатися назавжди

Я замовляла цю туш, через величеезну кількість позитивних відгуків! Ну і звичайно мені захотілося спробувати також!

Туш Extra Sculpt Volume допоможе додати віям дивовижну об'ємність, зробить їх пишними і неймовірно красивими. Має ефект «панорами». Консистенція щільна, насичена, наноситься без проблем, шари відмінно регулюються. Не залишає грудочок і чітко розділяє вії.

Крім цього, в засіб увійшли біоактивні живильні компоненти, які доглядають за віями. Інноваційна щіточка виконана у вигляді «пісочного годинника» завдяки чому туш розподіляється рівномірно, фарбуються навіть короткі вії в куточках. Вигин і обсяг виходять максимальними. Декоративний продукт не викликає алергії, пройшов офтальмологічні тестування.

Але я нажаль була розчарована:

  • туш дуже склеювала вії, ефект "павучих лапок"
  • щіточка виявилася для мене не зручною
  • туш осипалася
  • на віях не приємні відчуття

Мржливо мені така попала, але нажаль вона також сьогодні летить в смітник.

Перше, що хотіла би відмітити в Revlon- це досить високу якість, як для масмаркету!

Ці тіні у мене досить давно, але через цей красивий відтінок, який доречі і використовую інколи як хайлайтер- бронзатор, але дуже обережно, бо мають дуже високу пігментацію

(одного разу візажист мені навіть зробила комплімент за них) це було дуже приємно!

Тіні мають дуже приємну сатинову текстуру, а головне дуже стійкі! От їх я не наважуюся ніяк викинути, хоча розумію що мабуть їх час настав!😅