Анастасія Фоміна

Супер бюджетна палетка тіней👀

Супер бюджетна палетка тіней👀

Це та сама палетка тіней від бюджетного українського бренду LCF,з якою я робила макіяж зі свого минулого допису.Якщо чесно,я не знаю скільки вона вже в мене,тому вона виглядає вже доволі покоцаною,але мені вона особливо подобається.

Супер бюджетна палетка тіней👀

Виробник заявляє,що це палетка металік нюд,ну скажімо так нюду прям тут нема,бо сяючі відтінки всі на один лад.Тут є здебільшого просто сяючі відтінки або з золотим,або з більш темним під бронзу відтінком.Причому відтінки в палетці виглядають доволі різноманітними,а на ділі плюс мінус однакові.

Але мені ця гамма підбору кольорів імпонує,вона доволі популярна та підходить майже під всі відтінки очей.Плюс до всього ці тіні я особисто без проблем задіювала як і в повсякденному,так і в більш вечірньому макіяжі.Якість тіней непогано,особливо за ту вартість за яку можна їх придбати.Блистівки окремі осипаються нажаль під час нанесення,але тримаються на повіках добре.Люблю цю палетку і от маючи вже інші,навіть кращі по якості,рука все одно іноді тягнеться до саме неї.