Анастасія Фоміна

Брови за лічені хвилини😎

Брови за лічені хвилини😎

Сьогодні тема-брови.Мені напевно пощастило і я не відношуся до тієї частини людей,які завжди переймаються за брови.Дякую генетеці за доволі широкі,густі та темні брови.Хоча саме брови були тим,що я почала фарбувати першим взагалі.Не знаю навіщо,але вже в 6 чи 7 класі я почала малювати брови олівцем,потім був момент коли я їх фарбувала дуже графічно за допомогою олівця темнішого за колір волосся,потім я їх вищіпувала більш тонкішими,але от зараз мені 20 і я усвідомлюю,що мені дуже пощастило з бровами і варто з ними не проводити експерименти.Тому я не фанат зараз їх якось оформлювати,я іноді фарбую брови сама вдома за допомогою спеціальної фарби для брів,а на кожен день мені вистачає і просто вкласти їх за допомогою геля.Іноді ж бувають дні,коли хочеться підмалювати брови,але так щоб було натурально.І тоді мені на допомогу приходять тіні від Top face,купувала я їх давно ,коштували вони копійки,але от вже декілька років я їх обожнюю і не хочу ні на що міняти.

Брови за лічені хвилини😎

В мене відтінок 102 і це як на мене найуніверсальніший відтінок для брів,він не має рудого підтону,що найголовніше.

Залишу ще свотч та фото відтінку поближче.Цими тінями я можу обережно зафарбувати деякі частинки брів ,де недостатньо волосків,також я можу зробити їх ширшими і це виглядає так неначе нічого на них насправді і нема.Якщо закріпити тіні нормальним гелем для брів,то тримається все супер цілий день .