Вікторія

Розігріваюча маска для справжній поціновувачів корейського догляду

Розігріваюча маска для справжній поціновувачів корейського догляду

Корейська косметика займає окреме місце в моєму сердечку. Останнім часом мене дуже зацікавав корейський бренд I'm From, тому я не змогла пройти повз цієї маски.

Упаковка виглядає дуже солідно. Важка скляна банка, все таке кравтове і натуральне.

У банці маємо консинстенцію меду. Просто згадайте як виглядає свіжий мед - оце воно. Густа, тягуча, пахне травами.

В складі маски - женьшень. Всі ми чули, що він чимось корисний. Та я вирішила погуглити і почитати, що ж нам обіцяє виробник.

Розігріваюча маска для справжній поціновувачів корейського догляду
Розігріваюча маска для справжній поціновувачів корейського догляду
Розігріваюча маска для справжній поціновувачів корейського догляду

Женьшень часто використовуюсь в косметології. Він має підвищувати еластичність шкіри. Також має сильну антиоксидантну дію та захищає шкіру від фотостаріння.

Також маска має відновлювати шкіру, інтенсивно вітамінізувати, омолоджувати та тонізувати.

Все це дуже цікаво. Що ж можу сказати по моїм особистим враженням та відчуттям.

Я наношу маску після кислотного пілінгу, зараз в мене від Skin1004. Писала про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/6773/

Пілінг відокремлює старі клітини епітелію, і ця маска як раз має відновлювати шкіру після такої процедури.

При нанесені маска і правда розігрівається під пальцями. Не горить, а дає дуже приємне тепло. Таких короткий релакс для обличчя. Мені це дуже сподобалося. Я з цією маскую лежу. Бо вона трохи тече. Не сильно, але в око мені попала :)

По відчутям - як мед на шкірі. Тримаю маску десь 20 хвилин та змиваю водою. Далі наношу вечірній догляд.

По результам. Шкіра після пілінгу та маски м'яка, сяюча, зволожена. Жодного почервоніння немає. Шкіру не стагує.

Розход у маски дуже маленький. Багато наносити її не треба, бо буде затікати. Мені вистачає 2-3 лопаточок (яка йде в комплекті) на все обличчя та шию.

Я лишилася нею задоволена