Pilirina 💛💙

Biorepair Kids стоїть на варті здоров'я дитячих зубів

Biorepair Kids стоїть на варті здоров'я дитячих зубів
Biorepair Kids стоїть на варті здоров'я дитячих зубів
Biorepair Kids стоїть на варті здоров'я дитячих зубів

Вважаю, що економити на дитячій зубній пасті не варто. З перших зубів у нас були різні щітки і пасти різних брендів, про які зараз можу з впевненістю сказати, що це "фількіна грамота». У синулі весь час з’являлися якісь жовті плями на зубах, хоча самі зубки білі.

Загалом вимоги до дитячої пасти у мене досить високі:

  • Приємний смак, щоб дитина хотіла чистити зуби;
  • Відсутність цукру у складі;
  • Щоб можна було не випльовувати (дитина ще не вміє);
  • Делікатне очищення молочних зубів;
  • Гарний склад;
  • Дбайливий догляд за молочними зубками.

Причому третій пунктик у мене серйозно стояв на першому плані - паста має бути такою, яку можна не випльовувати, тому що дитині було на момент покупки першої пасти 1,5 роки і вона не може нормально спльовувати. Довго-довго шукала і в результаті знайшла найкращий для себе варіант дитячої пасти - Biorepair Kids Strawberry з екстрактом суниці для дітей від 0 до 6 років.

Паста густа, в'язка, при чищенні вона прямо обволікає зуби, не просто очищає, а саме захищає.

Склад:

Aqua, Glycerin, Zinc Hydroxyapatite*, Sorbitol, PEG-32, Silica,Cellulose Gum, Aroma, Sodium Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Fragaria Vesca Juice, Mentha Piperita Oil, Sodium Saccharin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Anethole, Menthol.

Індекс абразивності - RDA 14,7.

Склад хороший, у своїй хочеться відзначити, що це паста: не містить фтору, парабени, SLS, діоксид титану.

Тюбика 50мл сміливо вистачає на рік щоденного чищення двічі на день. Малюку зараз майже 3 роки. Щоранку він сам обирає собі пасту серед трьох інших представників. І щоразу - тільки її. Нальоту зараз немає. Зубки супер👍

Рекомендую ❤️🍓