O’Ostah

Що таке ламілярна вода і навіщо вона потрібна?

Що таке ламілярна вода і навіщо вона потрібна?

Нещодавно б‘юті-ринок розірвала ламілярна водичка. Усі топові бренди почали випускати диво-рідину, яка робить з волоссям неймовірне. Мої руки дістались до неї тільки зараз і я готова винести свій вердикт.

  • Ламілярна вода - це рідкий засіб догляду за волоссям. Вона не обтяжує пасма, працює тільки з пошкодженими ділянками. Ламілярку слід використовувати після очищення голови шампунем, замість кондиціонерів/бальзамів/масок.
Що таке ламілярна вода і навіщо вона потрібна?
  1. Очистити голову як зазвичай. На цей раз я навіть не використовувала скраб для шкіри, просто двічі нанесла шампунь.
  2. Промокнути волосся від зайвої рідини та розподилити ламілярку. Робити це дуже зручно завдяки носику, а позначки на флаконі дозволять відміряти потрібну порцію (20-40 мл)
  3. Пальцями або шабером емульгувати рідину. Під час цього ламілярна вода перетворюється на емульсію, волосся стає податливим та слизьким.
  4. Вичікуємо зазначений час та змиваємо залишки засобу.

Під час укладки я не використовувала браш, волосся вклалось звичайною продувною щіткою. Об‘єм, легкість, м‘якість, блиск… Ламілярка подіяла саме так, як потрібно. Я не вірю у лікувальний ефект, але результатом задоволення. Після процедури навіть не захотілось додатково наносити олійку. До речі, той самий результат я отримувала від рідких корейських продуктів. Можливо, то і є ті самі ламілярки, які масмаркет вирішив випускати великими об‘ємами та за помірною ціною?🤔