Ксенія 💫

Який захист від сонця я обираю для своїх дітей.

Який захист від сонця я обираю для своїх дітей.

Вітаю 🌞!

Захист шкіри малюків, неважливо якого вони віку, від сонячних променів завжди був для мене актуальним. Особливо я замислилася, коли народила першу донечку і в віці до року до мене дійшло, що не все, що є в продажі насправді підходить малечі і можна наносити ім на шкіру. Для малечі рекомендують використовувати SPF саме на фізичних фільтрах, або на хімічних АЛЕ ☝️НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

Перечитав купу усього на цю тему, я вирішила зупинитися на Think Sport Sunscreen SPF 50+ for Kids.

Який захист від сонця я обираю для своїх дітей.
Який захист від сонця я обираю для своїх дітей.

Продукт водостійкий, тому ваше маля може до 80 хвилин займатися іграми у воді без необхідності постійного відновлення захисного шару. Формула містить натуральні зволожувальні олії, безпечний оксид цинку та екстракт папайї. Вони не лише захищають, а й допомагають шкірі адаптуватися до зміни клімату.

Об'єм : 177 мл. В мене big size. Є варіант 89 мл.

Країна виробник : США

Вік: від 6 місяців

Призначення: заспокоєння, захист від сонця, зволоження, пом'якшення.

Широкий спектр захисту: UVA та UVB випромінювання.

Це мінеральний засіб на фізичних фільтрах, тому будьте готові, що він буде спочатку вибілювати шкіру і має бути оновленим кожні 2 години.

На самій тубі на центральному місці зазначений його активний компонент - Оксид цинку (ZINC OXIDE) 20% (не нано).

М'яка екологічно чиста туба, що не містить фталатів та вінілу; яскрава. Носик досить тоненький і гарно видає продукт, він не засихає і не забивається.

Сонцезахисний крем білого кольору; густий.

Розподіляється по шкірі не сказати що легко, ні. Через свою саме консистенцію треба рівномірно це робити, а краще за все - потрошку наносити і розтирати. Але неварто переживати, якщо і нанесли багато, він пластично розподіляється.

Впитується добре, не залишає після себе ні липкості, ні жирної плівки. Але йому треба дати час, це не той випадок, що ви нанесли і через 2 хвилини вже можна бігти.

Нажаль, товари, що знаходяться на поличках масс-маркету, пропонують нам продукцію на хімічних фітьтрах старого покоління, які досить суперечливі, шкідливі та навіть небезпечні для шкіри малюків.

Чому я вибираю саме Think Sport Sunscreen SPF 50+ for Kids?

Цей сонцезахисний крем, протестований педіатром-дерматологом, містить високоефективні поживні речовини і має такі властивості:

■SPF50 широкий спектр захисту від UVA та UVB променів

■Водонепроникність (80 хвилин)

■Неаерозольний склад

■Екстракти олій журавлини та малини запобігають оксидативному стресу

■Екстракт алое усуває подразнення

■Не містить біологічно шкідливих хімічних речовин. Не містить ПАБК, парабенів, фталатів, BPA, оксибензону, авобензону, нафти, глютену, молочних продуктів або токсичних хімічних речовин.

■ Жодних побічних продуктів тваринного походження чи випробувань (веганська формула).

■Можна використовувати з 6 місяців

■За весь час (а це не один рік) цей крем не вызвав ніяких ні алергічних реакцій, ні висипань ні на моїй шкірі, ні шкірі 2-х моїх донечок.

■Жодного разу ми не отримали опіки.

Так, я його дуже рекомендую і моя родина з задоволенням ним користується.

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨