Анастасія Фоміна

Свідоме споживання -модний тренд чи саме таким має бути ставлення людей до природи?#Свідомакраса

Свідоме споживання -модний тренд чи саме таким має бути ставлення людей до природи?#Свідомакраса

Світ щодня змінюється,тенденції змінюються,з'являються нові тренди і ось наразі доволі популярним є менше використовувати пластик.Сподіваюся кожен вже розуміє,які насправді наслідки має нераціональне використання пластику .Отже,я особисто з радістю підтримую та обираю бренди,які замінюють у виробництві пластикові пляшечки на пляшки з переробленого матеріалу.Приємно брати в руки пляшку наприклад шампуню,яка вироблена з переробленого матеріалу ,одразу стає бачиш,що бренд піклується не лише про те як продати продукт,але і як зробити внесок в природу.Щодо свідомого споживання тут у мене складніше,я нажаль скуповую баночки усі які мені цікаві,але вчуся все ж таки відноситися до покупок з холодною головою.Тому коли розумію,що той чи інший продукт я не використовую,то продаю або віддаю знайомим,друзям чи тим,кому я точно знаю,зо цей продукт принесе радість.У побуті я намагаюся не використовувати одноразові пакети,заміняю на паперові,а от за великими покупками ходжу з шопером-зручно,економічно і стильне.До речі шопер в мене з мейкапу😉Варто не забувати,що це збереження природи стосується кожного з нас.