Oleksandra_S

#свідомакраса Мої звички на шляху до розумного споживання. Що може зробити кожен.

#свідомакраса Мої звички на шляху до розумного споживання. Що може зробити кожен.
#свідомакраса Мої звички на шляху до розумного споживання. Що може зробити кожен.
#свідомакраса Мої звички на шляху до розумного споживання. Що може зробити кожен.

Сьогодні хочу поділитися зі спільнотою деякими лайфхаками, які допоможуть стати більш відповідальними і зробити свій маленький внесок у рух за збереження нашої планети. Чи знали ви, що ватні палички, ватні диски та пластикові соломинки чи не найбільші забруднювачі довкілля. Їх важно переробити, навіть якщо б ми дуже ретельно сортували сміття. Але вихід є. Ви можете зробити свій вибір на користь органічних так багаторазових товарів. Наприклад, замінити звичайні пластикові ватні палички на органічні з картону або бамбуку. Так, вони можуть виявитися дорожчими, але останнім часом я зустрічаю багато українських брендів, які дешевші за зарубіжні аналоги, але не поступаються якістю. Також, варто придбати багаторазові диски для зняття макіяжу, краще декілька комплектів, зможете економити на покупці звичайних одноразових ватних дисків. Якщо діти полюбляють соломинки - візьміть паперові замість пластикових, а ще краще металеві, які можна мити. Ну і окрема розмова це пластикові пакети для продуктів харчування. Коли це можливо я використовую багаторазові торбинки, особливо зручно для овочів та фруктів. Їх виробляють з різних матеріалів і їх можна прати. Придбати можна на Aliexpress, або підтримати вітчизняного виробника. Також наша сім'я давно відмовилася від великих пластикових пакетів. Мій шопер завжди зі мною, швидко складається, і не займає багато місця. Придбайте той, що сподобається вам і на касі супермаркету на запитання "Чи потрібен вам пакет?" завжди відповідайте "дякую, у мене все з собою".