Мої малесенькі кроки до свідомого споживання #Свідомакраса

Мої малесенькі кроки до свідомого споживання #Свідомакраса

Насправді в Україні, на жаль, досі не налагоджена культура свідомого споживання, сортування і переробки продукції, тож ми поки сильно відстаємо від цивілізованого світу…
Але почати з себе і хоч трошки допомогти планеті може кожен. По-перше, просто закручувати кран, поки чистиш зуби. Наскільки просто і банально, але насправді це заощаджує багато води. Я якось привчилася це робити ще з дитинства. По-друге, відмовитися від приймання ванни на користь душу. Це теж дозволить заощадити воду. Тут, звісно, складніше для любителів помокнути у ванні, але подумаймо з такої позиції: вода витягує вологу з нашої шкіри, тож перебувати у воді тривалий час - це погано для шкіри, це її пересушує, а якщо приймати ванну ще і з піною, то це ще більше пересушує і старить шкіру. Я ванну не приймаю вже років із 15. Плюс (господиням на замітку) приймання ванни нормально так накручує лічильник води, тож тут можемо заощадити, відмовившись від ванни.
Ще одне доволі просте і посильне рішення - відмовитися від аерозолів, адже багато з них мустять фреон, що руйнує озоновий шар. Тут я теж без проблем змогла перейти з аерозольних дезодорантів на кулькові.
Розумію, що роблю дуже мало, але, на жаль, в умовах, коли неможливо здати назад косметичну тару (на відміну від ЄС і США) можливостей у нас мало…

Мої малесенькі кроки до свідомого споживання #Свідомакраса