Кузя Ю-а

Напередодні Дня Землі #Свідомакраса

Напередодні Дня Землі #Свідомакраса

Як не дивно, кожен з нас вже почав цей шлях. Збереження. Відпочиваючи в готелях, ви звернете увагу, що свідомі власники перестали використовувати міні пляшечки з косметикою, замінивши на великі диспенсери. Пластик - головна проблема для боротьба. Також, зменшуючи кількість прання - ми бережемо воду, якої лишилось обмаль.

В свою чергу, я пеіодично купую дой паки і доливаю в попередні пляшечки.

Доречі, вода напевно той ресурс, де ніхто не замислюється, але його вже так мало, а користуються максимально.

Тому прати треба тоді, коли це потрібно і бажано при максимальному навантаженні.

Зі свого боку, я частіше обираю косметику оушен френдлі та нетестовану на тваринках. Майже не користуюсь феном та максимально турботливо відношусь до використання води. Максимально навантажую пральну машину, аби не розбивати на міні запуски. Пакети вже не актуальні, адже світ в цілому відмовляється від пластику.

Шоппінгбег багаторазовий від мейкап також постійно стає внагоді. Що ж казати за сортування сміття.. тут я ще поки не дійшла. Але це швидше питання підготовки дому під це і можна також почати.

А так, звісно я б і на електрокар перейшла, але ще не має в планах :)

люблю 💙💛