wowmom

"Пакєтік нада? - Нє нада!", або розумне споживання людини, яка завжди носить шоппер:-) #свідомакраса

"Пакєтік нада? - Нє нада!", або розумне споживання людини, яка завжди носить шоппер:-) #свідомакраса

Привіт, красуні!

Насправді, тема екологіїї надважлива на сьогодній час.

Ось, наприклад, вчора ходила до річки, а там - жах... пакети, недопалки, коробки з під їжі...Та чого там тільки нема. А ми цю воду п'ємо, в цьому середовищі живуть живі організми.

Нажаль, в нашій країні, поки що нема культури "розумного споживання" на тому рівні, на якому воно повинно бути, але кожен з нас, своїми маленькими справами, може зробити вклад у чистоту нашої планети.

В мене їх 2: синій та чорний, і я дякую Мейкап за те, що декілька років тому отримала їх в подарунок.

Без них я на вулицю не виходжу, і тому, коли мене питають на касі, чи потрібен мені пакет, я з гордістю відповідаю, що він мені не портібен, бо в мене є торба.

До речі цей шопер вже стільки всього пережив, і не втратив свого зовнішнього вигляду.

Напевно, вже років 10 я купую мило тільки в дойпаках. По-перше, мені подобаються мої пляшки, які більш гармонують з ванною кімнатою, по-друге - я використовую менше пластику.

Я не буду брехати, що зовсім не використовую ватні диски, особливо, коли в мене стійкий макіяж, але якщо я мінімально нафарбована (а це буває досить чаасто), то я просто беру ось такий спонж.

Він м'який, та чудово видаляє легкі забруднення.

Замовляю на аліку одразу декілька штук - вистачає на довго ( а потім я ці спонжи у хазяйстві також використовую.

Так що, менше ватних дисків - менше забруднень на планеті.

Можливо, я не казала, але я дуже люблю мінеральну косметику. ЇЇ можна купити на вагу, і насипати у старі банки.

На фото в мене: мінеральна пудра, двоє рум'ян, хайлайтер, контур.

Їх і на довго вистачає, і до того ж мінеральна косметика не шкодить шкірі.

Таким чином, я не викидаю упаковки від пудр, а просто додаю в них свої улюблені засоби.

Це не повний перелік того, що я роблю для збереження екології, але це перше, що прийшло в голову.

Бережіть себе, бережіть природу, бо це наш дім:-)