Alyona Fedyk

Лак, який покорив моє ❤️

Лак, який покорив моє ❤️

З лаками Сatrice мене поєднала доля багато років тому. Звичайні лаки – це моя стихія, тому для себе я образа 4-ку найкращих, і Сatrice впевнено тримається у топі вже тривалий час:) Якщо порівнювати з моїми фаворитами та оцінювати засіб за 10-бальною шкалою, то Сatrice отримує:

10 – за текстуру, яка наноситься рівномірно та не утворює смужок;

10 – за щільність покриття (в той час, коли інші лаки потрібно наносити в 3-4 шари, цей створює красивий манікюр в 2 шари);

9 – за швидкість висихання (ооо, як же ж це важливо! Буквально на 0,5 бала відстає від моїх улюблених SMART-лаків);

8 – за стійкість покриття;

8 – за палітру, бо там дійсно є чим “поживитись”, але по кількості варіантів, звісно, далеко не дотягує до, скажімо, палітри Kiko, в якій більше 100 відтінків;

9 – за глянцевість (інші лаки доводиться покривати блискучим топом, а з Сatrice можна пропустити цей етап… але я так не роблю:));

10+++ – за пензель, який можна порівняти з Dior’івським: широкий, плаский, з бездоганно рівним зрізом, за рахунок чого лак можна нанести максимально близько до кутикули. Обожнюю.

Лак, який покорив моє ❤️
Лак, який покорив моє ❤️

Ви лишень подивіться на цей неймовірно молочно-рожевий колір… Рожевого там значно менше, але назва трішки плутає. Відтінок 120 - Pink Clay розкішний на нігтях будь-якої форми та довжини. Влітку я дуже люблю цей контраст бронзової шкіри та світлого манікюру, тому іноді навіть використовую білий лак в монопокритті. Але, зізнаюсь, цей дивиться набагато ефектніше!

120 - Pink Clay

Дівчатка, бачу, що на makeup.ua є один з моїх фаворитів – відтінок 126 - Get Slimed. Скажу ще пару слів про нього: це насичений оливково-трав’яний колір. Не замовляю для себе, бо користуюсь зараз дуже схожим лаком від H&M у відтінку “Don't leave me”.

Якщо вам буде цікаво і актуально, можете звертатись за допомогою у виборі відтінків звичайних, не гель-, лаків:) З радістю покажу все, що в мене є за вашим запитом. Всіх міцно обіймаю:)