Анастасія Фоміна

Зволожуюча помада Avenir,з якою «не все так однозначно»💄

Зволожуюча помада Avenir,з якою «не все так однозначно»💄

Поговоримо про один з найулюбленіших етапів в макіяжі-нанесення продуктів для губ.Фарбувати вуста я обожнюю,отже сьогодні розкажу про помаду до якої маю якісь суперечливі почуття.Це помада від українського бренду Avenir.Це формула зволожуючої кремової помади,яку можна нанести невагомим шаром та отримати результат як бальзаму з ледь помітним відтінком.В мене десь приблизно рік тому була ця помада в 323 відтінку,це був мій ідеальний нюд на кожен день,але нажаль влітку ця помада часто подорожувала по моїм сумочкам і в кінці кінців не витримала спеки і зламалася,та прям не дуже стала виглядати.І я її викинула.Але так як сама помада мені подобалася ,я восени замовила її знову,але вже в іншому відтінку,це відтінок 338 пудрово рожевий і він дуже гарно виглядає і в пулі помади і на свотчі,але це не мій відтінок на вустах,бо на мені він виглядає не так як я полюбляю.Він має рожевий підтон,який доволі пастельний.

Зволожуюча помада Avenir,з якою «не все так однозначно»💄
Зволожуюча помада Avenir,з якою «не все так однозначно»💄

Плюси цієї помади:

-легко наноситься

-має доволі стильне мінімалістичне пакування

-бюджетна

-зволожує

Мінуси:

-віддушка старої бабусиної помади(особисто мені не подобається)

-мені її текстура не дуже комфортна на вустах,якщо нанести щільним шаром

-якщо наносити щільним шаром,будьте готові,що треба буде слідкувати,щоб вона не переселилася на зуби

-складно обрати відтінок та прям вгадати (відтінки в житті можуть зовсім не відповідати заявленим на сайті)

-може погано переживати спеку та зламатися