Єва

Краса без жертв: як стати героєм для своєї шкіри та планети #Свідомакраса

Краса без жертв: як стати героєм для своєї шкіри та планети #Свідомакраса

Турбота про наше тіло та шкіру - це не тільки один із способів виглядати красиво, але й спосіб піклуватися про своє здоров'я. Свідомий догляд за шкірою та тілом означає використання продуктів та принципів по догляду за собою, які не тільки ефективні, а й не завдають шкоди нашій шкірі та навколишньому середовищу.

Я вірю, що ми можемо мати активну позицію та відповідальність перед нашим середовищем, не втрачаючи при цьому ні в чому.

Проте, сучасний світ змушує нас вірити, що нам потрібна безліч продуктів для догляду за нашим обличчям та тілом. Але скільки насправді косметики потрібно для ефективного догляду і як при цьому не нашкодити навколишньому середовищу?

Нижче будуть наведені лайфхаки і думки автора, моя думка є суб*єктивною, адже ми всі індивідуальні.

  • Отже, почну я з того, що варіант створювати свої власні домашні засоби для догляду за собою, використовуючи природні інгредієнти я не розглядаю. Впевнена, що кожна з нас пройшла етап скрабів, масок та пілінгів з інгредієнтів, які є на нашій кухні але цей досвід повторювати не хочеться.
  • Далі буде пункт про натуральну косметику. Якщо раніше під натуральною косметикою малося на увазі саморобні маски і тп, то на сьогоднішній день це словосполучення включає косметику, яку штампують на заводах виробники косметики з позначкою «Organic», розповідаючи про смертельну шкоду силіконів, які обов'язково викличуть жахливі захворювання. Насправді зараз розвелося дуже багато виробників натуральної та органічної косметики і я розумію, що багато дівчат роблять вибір на користь органіки, адже всі знають: те, що дала нам природа, апріорі корисно. Для мене така косметика є недієвою або наносить більше шкоди, ніж користі.

Тепер розкажу про те, що роблю сама задля збереження довколишнього середовища:

  • Уникаю використання одноразового косметичного приладдя, такого як ватяні диски, давно замінила їх багаторазовими альтернативами (у мене силіконова губка та багаторазові спонжи для очищення шкіри)
  • Практикую мінімалістичний режим догляду за собою. Давно спростила свій регламент догляду за шкірою, фокусуючись на ефективних засобах для своєї шкіри. Наприклад, у мене немає окремого крема для ділянки навкого очей і НІКОЛИ не було)) Я використовую крем для обличчя для цієї зони.
  • Купую великі банки, якщо це перевірений продукт та підходить мені на 100% (як от зволожувальне молочко від CeraVe - беру одразу найбільший об*єм, таким чином зменшую свій слід вуглецю на планеті.

Наше тіло, як і наша платена Земля - це єдине місце, де нам доведеться жити все життя, так що дбайте про нього з любов'ю та повагою! 🌿💆‍♀️🧘‍♀️