Elaine

#Свідомакраса

#Свідомакраса

Тема свідомого споживання наразі є актуальною в усьому світі, тому я дуже тішуся, що команда MakeUp регулярно зачіпає подібні проблеми суспільства в соцмережах❤️.

Протягом останніх років помітила, що і я, і моє оточення стали більш відповідально вибирати товари, якими користуємося, і це звичайно радує🤗. Що стосується beauty-сфери, поділюся своїми принципами свідомого споживання:

  • вибираю обов’язково натуральну косметику (важливою є саме мінімальна кількість шкідливих оточенню інгредієнтів, звичайно 100% натуральної косметики дуже мало);
  • звертаю увагу на те, щоб продукт не тестувався на тваринах (це має бути базовим критерієм при покупці будь-якої косметики чи догляду);
  • упаковка з переробленого пластику або та, що розкладається (розумію, що такі товари дорожчі та і в моїй косметичці є засоби з масмаркету, а це багато дешевого пластику та барвників, але принаймні я почала користуватись продуктами, упаковка яких біологічно розкладається - додаю фото з відповідними позначками);
  • менше косметики/менше шкоди довкіллю, тому цього року я почала користуватись мультипігментами для макіяжу (додаю фото свого, до речі від українського виробника);
  • і мабуть головний пункт - це купувати тільки те, що вам потрібно, а не бездумно споживати (я щиро намагаюсь дотримуватися цього правила та використовувати всі продукти до кінця, хіба що декоративну косметику не завжди встигаю використати до кінця терміну придатності).
#Свідомакраса

Будьте свідомими у споживанні не тільки товарів з індустрії краси, користуйтесь шоперами, віддавайте непотрібний вам одяг тим, хто цього потребує, здавайте книги на благодійність, в ідеалі ще й сміття почніть сортувати. Потурбуймося про наш дім разом🇺🇦.