Жорник Анна

Навіщо я це купила? (частина 3)

Навіщо  я це купила? (частина 3)

Палетка тіней Revolution Glow - це чудовий вибір для тих, хто шукає багатофункціональну та доступну палетку з широким спектром кольорів. Її різноманіття відтінків та фінішів робить її універсальною для створення різноманітних образів, від денного нюдового макіяжу до вечірнього smoky eyes.

Що сподобалось:

  • Різноманіття відтінків: Палетка містить 28 тіней у різних відтінках, від нейтральних нюдових до яскравих та насичених. Це дозволяє створювати безліч різних образів.
  • Різноманіття фінішів: У палетці представлені тіні з різними фінішами: матові, сатинові, шиммерні та глітерні. Це дає можливість створювати різні ефекти: від легкого мерехтіння до сліпучого блиску.
  • Пігментація: Тіні мають чудову пігментацію, що дозволяє легко їх наносити та розтушовувати.
  • Стійкість: Тіні протягом дня тримаються на повіках, не тьмяніючи і не скочуючись.
  • Ціна: Палетка має доступну ціну, що робить її чудовим вибором для початківців та любителів експериментувати з макіяжем.

Що не сподобалось:

  • Деякі тіні можуть бути трохи пиловими: Деякі тіні в палетці трохи пилкові, що може призвести до їх осипання.
  • Складність роботи з глітерними тінями: Глітерні тіні в палетці трохи складніше наносити та розтушовувати, ніж інші тіні.

Рекомендації:

Я рекомендую палетку тіней Revolution Glow всім, хто шукає багатофункціональну та доступну палетку з широким спектром кольорів. Проте, людям з чутливими очима рекомендується протестувати палетку перед покупкою, щоб переконатися, що у них не виникає алергічної реакції.

Навіщо  я це купила? (частина 3)
Навіщо  я це купила? (частина 3)
Навіщо  я це купила? (частина 3)