wowmom

Помада, з якої ми не зійшлися ні по віддінку, ні по якості. І ще сюрприз у вигляді малинового тінту

Помада, з якої ми не зійшлися ні по віддінку, ні по якості. І ще сюрприз у вигляді малинового тінту
Помада, з якої ми не зійшлися ні по віддінку, ні по якості. І ще сюрприз у вигляді малинового тінту
Помада, з якої ми не зійшлися ні по віддінку, ні по якості. І ще сюрприз у вигляді малинового тінту

Привіт, красуні!

Стійкі матові помади - то є моя однозначна любов. По-перше - вони не розтікаються, по-друге - до них не прилипає волосся (а якщо ти працюєш перукарем, то це взагалі "ульот"), і в-третє - деякі екземпляри можуть пережити навіть повноцінний обід.

І сьогодні мова піде про помаду, яка має всі ці властивості. Але, забігаючи наперед, скажу, що її мінуси для мене перекреслюють всі переваги. Хто не знайомий, знайомтесь - L'Oréal Rouge Signature.

Вже стало доброю класикою, що Лореаль завжди випускає класні продукти для губ.

Я люблю їх кремові помади, лінійку Les Chocolates, і також не змогла пройти повз помад, які залишають після себе тінт.

В теорії, це ж реально класно - можна пити, їсти все що хочеш, а на губах залишиться, нехай не такий яскравий, але віддінок.

Одразу, коли я побачила цю помаду, я закохалась у відтінок. Це ж пильна троянда з холодним підтоном. Мені здалося, що це дуже красивий повсякденний нюд, який на всі 100 відсотків підійде моїй зовнішності.

До речі, у лінійці тінтів є не тільки стримані кольори, а і яскраві рожеві та червоні.

Чесно кажучи, навіть не уявляю, як вони себе проявляють на губах, враховуючи, з яким "сюрпризом" я зіткнулася.

У L'Oréal Rouge Signature досить не звичний спонж-лопатка, вигнутої форми. Щоб рівно нафарбувати контур, довелося трошки попрактикуватися, бо, чесно, нормально не вийшло з першого разу.

До речі, я помітила, що бренд любить робити не стандартні інструменти для нанесення. Наприклад, в мене є блиск Лореаль, і там спонж зігзагоподібної форми.

Навіщо? Не знаю. Нехай це буде риторичне питання.

Одразу відмічу, що помада має досить легку текстуру, і при нанесенні, трошки відчувається запах спирту. Добре, що він швидко вивітрюється. До речі, як такої віддушки у помади-тінта не має.

Спочатку вона залишає після себе вологий фініш, який через хвилин 15-20 стає матовою.

Мені не сподобався колір цієї помади. Точніше, сам віддінок начебто "нічо", але він занадто темний для мене, і не прикрашає.

З ним я виглядаю на 10 років старше.

Якщо тобі трошки за 30, то вже такі фокуси - не є добре.

Ще більш менш цей віддінок можна вписати на контрасті с золотим/бронзовим макіяжем очей, та мені все одно не заходить.

Після того, як помада "з'їдається', а це настає приблизно через 2-3 (тижні) години після нанесення, на губах залишається що???!!!

Ядерно малиновий тінт, який нічим не змивається без зусиль.

Я не знаю, як нюдовий пильний віддінок може перетворитися на таке.

Але і це не найстрашніше.

Коли на губах саме залишився тінт, починає дуже сушити. Я такого дискомфорту від матової помади давно не отримувала.

Це можна виправити, якщо нанести зверху щось по типу блиску, або бальзаму, але то ж не то.

Якщо зверху повторно намазати помаду, через деякий час, сухість проявляється, але вже з новою силою.

Ось такі в мене враження залишилися після L'Oréal Rouge Signature.Хоча я знаю, що цю помаду багато хто любить, навіть у цьому ж віддінку, та я не в захваті.

Є в мене думка, для порівняння, купити тінт із глянцевої лінійки, але поки не визначилась з кольором.

Дівчатка, це суб'єктивно, але на сьогоднішній день помаду-тінт L'Oréal Rouge Signature я не можу радити, принаймні віддінок 105.

Дякую за увагу!