Анастасія Фоміна

Непогана бюджетна палетка хайлайтерів🤩

Непогана бюджетна палетка хайлайтерів🤩

Бренд Lovely останнім часом мені дуже подобається і якістю,і бюджетністю,і крутою концепцією продуктів.Розкажу вам про палетку хайлайтерів,яку я отримала в подарунок і вже дуже полюбила(по ній це видно здається🤭).Що ж,це в нас палетка в якій можна знайти хайлайтери двох текстур цікавих кольорів.

Непогана бюджетна палетка хайлайтерів🤩

Тут є два пресованих сухих хайлайтера,один з них темний здається,але він по факту прям жовтий (не знаю хто використовує такий відтінок саме як хайлайтер),я його використовую у якості тіней.Другий це світлий,тут перлинно -рожевий перелив,неймовірно красивий.

І представники іншої текстури-кремової.Люблю кремові хайлайтери,вони легко наносяться,не роз'їдають тональну основу,тушуються супер,але вони не фіксуються,тому будьте готові ,що блистівки потім будуть усюди.Але мені все одно вони подобаються,сяють суперово.Тут три відтінки з різними підтонами,один з синіми блистівками,інший з зеленими і останній з рожевими.До речі я також пробувала наносити їх усі разом змішуючи ,виходить дуже непогано(на другому фото якраз три відтінки разом смішані та розтушовані)