Pilirina 💛💙

Sunny Magnolia Lanvin

Sunny Magnolia Lanvin
Sunny Magnolia Lanvin
Sunny Magnolia Lanvin
Sunny Magnolia Lanvin
Sunny Magnolia Lanvin

У цій колекції Les Fleurs de Lanvin є ще 2 аромати - Water Lily та Blue Orchid.

Ну не змогла я встояти перед цією разрекламованою і шалено популярною на YouTube новинкою і вихопила собі на шаленій знижці Sunny Magnolia Lanvin. 🙈 На нього було найбільше відгуків.

Sunny Magnolia Lanvin

Концентрація – туалетна вода.

Об'єм – 90 мл., також є 50 мл.

Рік випуску аромату - 2021.

Парфумер - Pierre-Constantin Guéros, який створив аромати для різних відомих брендів, таких як: Atkinsons, Carolina Herrera, Ferrari, Police, Avon та інших. Його роботи були відзначені премією The Fragrance Foundation USA Awards. До речі, прочитала, що не так давно випустив чотири аромати бутіковоі лінійки Trussardi. Я її обожнюю.

Піраміда Sunny Magnolia: 🏔

Верхні ноти:

мандарин, абрикос, космея (простіше - мексиканська айстра)

Середні ноти:

жасмину, османтус, магнолія

Базові ноти:

сандал, ваніль, білий мускус

Моі враження 🤔

Знаєте яке враження після першого розпилу? Пам’ятаю, як у далекому дитинстві, мама варила на плиті варення з апельсинів і абрикос з додаванням дрібки ванілі. Оце воно! 🍊

😋 Тільки тут база така ніжно-вершкова, пухнаста, як у аромату молочного коктейлю з додаванням якихось солодких ірисок... І все. 🤷‍♀️

Аромат здається, на перший погляд простеньким, але ні - він звучний, фруктово-вибуховий, природній, десь, віддалено, просліджуються ланвінівська база, як у їхньому ароматі Modern Princess, але вона, як тінь.

Для мене це яскравий цитрусовий аромат на старті, фруктовий, соковитий. Квіткові ноти з’являються поступово, на другорядному плані, але чи магнолія це? Принюхуюся до зап‘ястя через 4 години і чітко відчуваю нектарин, жасмин, абрикос з мандаринами та кремовий мускус. Можливо, просто не пам’ятаю як пахне магнолія. Але це не банальний компотик! Одним словом - краса! 😻

Флакон 🏰

Елегантний флакон повторює форму історичного дизайну Дому Ланвін. У руці відчувається, що це люкс.

Розпилювач хороший - розпорошує хмарою, не плюється, видає багато рідини.

Кришка сидить щільно, зате точно не злетить, якщо носити з собою.

Стійкість 💨

Четверта година на зап’ясті, але прям ядерного шлейфу не відчуваю. Близький до тіла. Здається, аромат буде стійкий і досить відчутний влітку. Доповню відгук, коли розношу кілька днів.

Мій висновок 👆

Якщо ви шанувальниця бази Lanvin або обожнюєте абрикоси, так, як люблю їх я - купуйте не вагаючись. З Sunny Magnolia відчуваєш себе якоюсь такою легкою, прям дівчинкою-дівчинкою.

Ох, піду видивляється собі дві інші парфумерні цілі з цієї ароматної трилогії ( правда, одне творіння належить іншому парфумеру) Les Fleurs de Lanvin ❤️‍🔥