wowmom

П'ять віддінків помади, яка точно варта уваги! Класна пігментація, стійкість і жодного дискомфорту!

П'ять віддінків помади, яка точно варта уваги! Класна пігментація, стійкість і жодного дискомфорту!
П'ять віддінків помади, яка точно варта уваги! Класна пігментація, стійкість і жодного дискомфорту!

Привіт, красуні!

"Помад багато не буває" - подумала я, коли купувала ще один віддінок Golden Rose My Matte Lipstick.

Коли я вперше їі спробувала, зрозуміла, що вона відповідає всім моїм вимогам до матової помади, тому зібрала свою невеличку колекцію.

Я обрала саме ті кольори, якими користуюся дуже часто, і обов'язково їх повторю, якщо хоч один закінчиться.

І сьогодні розкажу про кожен з них детальніше:-)

П'ять віддінків помади, яка точно варта уваги! Класна пігментація, стійкість і жодного дискомфорту!

Не дивлячись на свою бюджетну вартість, у помади досить стильний дизайн. Колір флакону співпадає з віддінком, тому, якщо ви обираєте помаду в стаціонарному магазині, легше визначитись з вибором. В моєму місті, наприклад, Голден Роуз продається в невеличких не мережевих косметичних магазинчиках.

У помади є звичайний м'який спонж для нанесення, яким зручно промалювати чіткий контур навіть без олівця.

Віддушка приємна, солодка, з кавовими нотками, та відчувається вона лише одразу, як виктристовуєш помаду. На протязі дня ні запаху, ні смаку я не помічаю.

Помада має класну пігментацію, та повністю перекриває рідний пігмент губ з одного шару.

До речі, чим тонший шар ви нанесете, тим краще вона буде триматися.

У мене п'ять віддінків: 01, 02, 03, 11, 12.

Незалежно від кольору, якість у них однакова - вони гарно лягають, мають красивий матовий фініш, не сушать губи, і чудово тримаються.

Стійкість у помади гарна. Перекус, чай, каву - витримує без проблем, але після повноцінного обіду - макіяж доведеться поправити.

Що стосується яскравих червоних віддінків - то з ними краще не їсти жирну їжу, щоб не бути схожим на Джокера;-)

Тепер розкажу про кожен віддінок детальніше.

Це холодний пильно-рожевий с фіолетовим підтоном колір.

Нюдовий, світлий, але не досить універсальний.

На деяких дівчатах він виглядає занадто "сірим" і не прикрашає зовнішність.

Хоча з ним можна погратися, наприклад, обвести темнішим олівцем губи, і на центр нанести помаду.

Мені цей віддінок подобається, я його часто вигулюю, і він, навіть в мене майже закінчився, тому найближчим часом замовлю його знов.

Теплий карамельний нюд. Досить класичний віддінок, якому є масса аналогів, але так як я люблю саме цю формулу помади, фарбуюсь ним майже постійно.

Він підходить для більшості моїх образів, з ним мені комфортно, тому також цей колір є фаворитом.

Холодний фіолетовий з ноткою рожевого.

Не скажу, що цей віддінок в мене самий ходовий, бо інколи він виглядає прямо синюшним, але цей віддінок класно розкривається на контрасті с золотим макіяжем очей. Планую навіть лукс зробити з цією помадою та палеткою Революшн.

Там таке комбо круте виходить, що просто вогонь.

Короче кажучи, віддінок на любителя, та мені здається, що він буде також гарно виглядати на палких брюнетках з білою шкірою.

Ооооо! Це підпал! Це неоновий червоний з теплим підтоном, але який не робить зуби жовтішими.

Яскравий, соковитий, літній колір, з яким неможливо бути непоміченою.

Я люблю цей віддінок за його небанальність. Щось подібне не часто зустрінеш в інших брендах.

Можливо ви шукаєте якийсь цікавий віддінок червоного? Тоді раджу до нього придивитися!

І, наостанок, вічна класика.

Насправді, багато не скажеш про цей віддінок, тому що це базовий червоний колір, з правильним підтоном, який елегантно виглядає майже на будь-якій дівчині.

З ним і на роботу, і на на свято, і на протест.

Вимагає ідеально рівного тону обличчя, і, бажано, мінімального макіяжу очей, бо віддінок однозначно буде домінувати в макіяжі.

Ось така невеличка колекція віддінків Golden Rose My Matte Lip Ink в мене зібралася.

У помади гарна якість за розумну ціну, тому я завжди раджу її своїм друзям, і я рада, що розповіла про неї у Make Up Club.

Дякую за увагу!