Iryna Koval

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine Oil-In-Stick

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine Oil-In-Stick

Привіт, красуні :)

Хочу поділитися своїми враженнями про помаду Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine Oil-In-Stick.

Почну з того, що це дуже зручна у використанні помада, яка надає губам чудовий блиск та насичений колір. Формула помади містить олії, які допомагають зберегти губи зволоженими та м'якими протягом усього дня.

Однією з найкращих рис цієї помади є те, що вона не залишає на губах неприємного відчуття липкості, що часто трапляється з блискучими помадами. Рівномірно розподіляється на губах, залишаючи приємний запах та довготривалий ефект.

Крім того, упаковка помади дуже стильна та елегантна, що робить її гарним доповненням до будь-якого образу.

Приємний рожевий колір, одразу після нанесення має глянцевий фініш, але з часом залишається лише кольоровий пігмент, який тримається протягом дня.

У загальному, я задоволена цією помадою та можу рекомендувати, хоча не потрібно очікуати від неї чогось неосяжного. Це дійсно якісний продукт відомого бренду, який точно не розчарує вас, але впевнена, що можна знайти класний аналог і у мас-маркеті.