Elaine

Комфортний бальзам для губ на літо

Комфортний бальзам для губ на літо

Користуюсь цим бальзамом для губ💄 від Golden Rose вже другий місяць, тому впевнено можу його рекомендувати)

Для щоденного макіяжу я віддаю перевагу легким/напівпрозорим помадам або бальзамам, і конкретно цей засіб мені підійшов ідеально. Відтінок 02 Strawberry надасть губам рожевого кольору і трохи блиску, за рахунок чого губи вигляють пухкішими (у мене губи з ним виглядають трохи зацілованими 👄, бо я не користуюсь олівцем, але мені це подобається). Після всмоктування продукту (або після перекусу) на губах залишається гарний рожевий відтінок🥰 і якщо не побігти умиватись, він протримається доволі довго (години 3-4).

Виробник обіцяє захист SPF15, але я ще його не тестувала в умовах літньої спеки, тому про це нічого сказати не можу. Ще читала негативні відгуки про запах - 02 відтінок пахне солодкими ягодами, запах доволі яскравий, але на губах тримається мабуть годину (поки бальзам повністю не всмоктується).

Зволоження для доглянутих губ достатньо, не сушить. Я відновлюю губи нічними масками або більш дорогими бальзамами, а цей продукт як на мене є декоративним з легким зволоженням.

Тому якщо вам потрібно щось невагоме для літнього макіяжу, сміливо беріть бальзам від Golden Rose.❤️

Комфортний бальзам для губ на літо