Lily♥️

Свотчі улюбленого VICHY Mineralblend

Свотчі улюбленого VICHY Mineralblend
  • Цей засіб в моїй косметичці вже досить давно, практично з моменту виходу цього продукту. Раніше я вже була знайома з його попередником Vichy idealia bb cream та тональним флюїдом Vichy Teint Ideal. Ці засоби ідеально лягали на шкіру не давали ефекту маски і мали Spf. Дуже подобалися, але згодом їх зняли з виробництва і з'явився Vichy Mineralblend – легкий зволожуючий тональний крем. Це ніби два попердні засоби взяли і з'єднали в один, аромат трішки нашадує лінійку Idealia. А консистенція щось середнє, не рідка але і не плотна.

  • Тональний крем дозволяє шкірі дихати упродовж усього дня, а також регулярне використання з кожним днем впливає на покращення здорового та бадьорого вигляду шкіри.

  • Мій відтінок 03. Він гарно адаптується під світлу шкіру. В ідеалі було би добре мати хоча би. 2 відтінки ( доприкладу змішуваии відтінок 01 та 03, адаптуючи під свій тон шкіри).

Засобу потрібно буквально краплинку для нанесення на все обличчя, попередьно я наношу зволожувальний крем, у мене зараз від Avene. Дуже гарне комбо! Покриття більш прозоре, але мені таке подобається , ніби твоя підсвічена шкіра.

Властивості:

  • природний, рівномірний і неймовірно свіжий вигляд шкіри
  • середній рівень маскування та відчуття комфорту упродовж 16 годин
  • інтенсивне зволоження й усунення ознак втоми
  • флюїдна текстура на водяній основі не обтяжує шкіру
  • значно покращує стан шкіри за умови регулярного використання

Які переваги я відчула на своїй шкірі:

  • ідеально лягає, наношу пальцями
  • адаптується під твій тон шкіри
  • легко підсвічує шкіру, здорове сяяння
  • не викликає подразнення чи висипань
  • не забиває пори

Мінус: як на мене, було би добре додати в цей засіб SPF захист. Не розумію чому його не має тут.

Склад:

  • термальна вода Vichy — відновлює природну обороноздатність шкіри;
  • гіалуронова кислота природного походження — забезпечує гідратацію та підтяжку шкіри;
  • мінеральні пігменти — природно маскують шкіру;
  • гіпоалергенний, некомедогенний засіб, який пройшов дерматологічне тестування.

Спосіб нанесення
Нанесіть невелику кількість тонального крему Vichy Minéralblend на тильну сторону руки. Потім, використовуючи пензлик або пальці, рівномірно нанесіть тональний крем на все обличчя, від середини до країв. Ретельно розтушуйте аж до шиї.

Свотчі улюбленого VICHY Mineralblend
Свотчі улюбленого VICHY Mineralblend
Свотчі улюбленого VICHY Mineralblend
Свотчі улюбленого VICHY Mineralblend
Свотчі улюбленого VICHY Mineralblend
Свотчі улюбленого VICHY Mineralblend