YuliHrytskoff

Щоби чистка зубчиків була в радість! Betadent Dentifricio Toothpaste Junior Strawberry

Щоби чистка зубчиків була в радість! Betadent Dentifricio Toothpaste Junior Strawberry

Купляючи дитячу доглядову косметику я, перш за все, звертаю увагу на склад таких засобів, адже безпека в догляді за маленькою дитиною - понад усе! І в першу чергу це правило стосується зубних паст. Довгий час я купляла зубні пасти для дитини від італійського бренду Chicco. Але останнім часом вони доволі істотно здорожчали, а об"єм в паст маленький, до того ж, спробувавши їх зубну пасту з новим смаком "Тутті-фрутті" (раніше завжди брала полуничну або яблуко-банан) дуже розчарувалися... Тому вирішила підшукати щось інше та якісне, але за доступнішу ціну. Перепробували декілька паст, але нічого толкового нам так і не попадалося. Уже хотіли повертатися знов до Chicco, як я натрапила на пасту також італійського бренду - Betadent і вирішила взяти на пробу. Покупка виявилася дуже вдалою, тому вирішила поділитися своїми враженнями від пасти з іншими матусями, які в пошуках хорошої пасти для своєї малечі.

Вік. Зубна паста призначена для діток віком 6+ рочків.
Класифікація: мас маркет.
Країна ТМ: Італія.
Зроблено в: Італія.
Об'єм - доволі непоганий як для дитячої зубної пасти - 75ml.

Паста приїхала до мене запакованою у картонну коробочку. Сам тюбик із зубною пастою дуже яскравий, привертає увагу - дитині однозначно цікаво. На обороті тюбика і коробочки, в яку він був запакований, є необхідна інформація про засіб від виробника. Кришечка завинчується міцно, позволяє зберігати тюбик у вертикальному положенні. На тюбику під кришечкою була фольгована мембрана - контроль першого відкриття.

Склад пасти доволі непоганий! Не повністю органічний, проте якихось потенційно небезпечних компонентів у складі немає. Так, є барвники, ароматизатор, але особисто я не вважаю ці компоненти особливо небезпечними.

Консистенція пасти гелева, однорідна.

Колір прозоро-червоний. Зубну щітку не фарбує.

Запах полуничний.

Смак - ммм, ну дуууже приємний! Як у полуничної жуйки/цукерки. Солоденький, але не приторний (я також чистила зуби цією пастою, тестую спочатку на собі всі засоби, які купую дитині).

Піниться паста гарно, але не на стільки обільно як більшість дорослих зубних паст. Звідси - розхід не дуже великий.

Спльовується, виполіскується паста легко та швидко.

Чистити зубки цією зубною пастою дитині подобається - вона гарно піниться, має дуже приємний смак, не пече, легко виполіскується.

Наліт паста розчиняє дуже ретельно, добре освіжає, ясна та слизову оболонку рота не подразнює. Після чистки зубки біленькі та чисті, подих свіжий.

зубна паста Betadent Dentifricio Toothpaste Junior Strawberry дуже сподобалася і мені, і дитині! Зубки вичищує ретельно, не пече, склад нормальний, на смак приємна! Тому рекомендуємо!)))